Pokoloruj swoje Miasto!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Od intensywnego amarantu, poprzez głębokie indygo, aż do dynamizującej limonki – to tylko niektóre barwy, które może przybrać nowoczesna przestrzeń miejska. Designerskie donice z kolekcji TerraForm to sposób na monotonny krajobraz!

donice round  www.terraform.plŹródło: www.terraform.pl

Miasto w nowych barwach

Czasy, gdy przestrzeń miejska prezentowała się nam jedynie w odcieniach szarości należy puścić w niepamięć. Najnowszym trendem, jest aranżowanie jej przy użyciu elementów o soczystych barwach, które poprawiają nie tylko estetykę okolicy, ale również nastroje każdego, kto tylko ją dojrzy!

donica Extravase  www.terraform.plŹródło: www.terraform.pl

Cała paleta funkcjonalności

Designerskie donice z kolekcji TerraForm pozwalają uzyskać ciekawy efekt dekoracyjny, pozwalają wprowadzić zieleń do miasta, ale zakres ich zastosowań wykracza jeszcze dalej… Donica miejska Plane Ring dostępna jest w m.in. kolorze soczystej pomarańczy, limonki i czerwieni – może służyć jednocześnie jako pojemnik na duże rośliny, a także wygodna ławka, to maksimum możliwości w jednym, niezwykle kolorowym produkcie.

donica plane ring  www.terraform.plŹródło: www.terraform.pl

Najmodniejsze kolory dla miast

Duże donice z kolekcji TerraForm zachwycają żywymi barwami – pojemniki Extravase marki Atech są na dodatek niesamowicie lekkie i wytrzymałe, dlatego doskonale nadają się do przestrzeni publicznych. Kolory do przestrzeni wprowadzają również rodzime marki – donice Nuno’ni są dostępne w żywych, intensywnych barwach, które skutecznie poprawiają postrzeganie danej przestrzeni

donica Donica | Assumi 70   www.terraform.plŹródło: www.terraform.pl

Kolory zawsze przesądzają o ostatecznym charakterze miejsca: zarówno w przestrzeni miejskiej, jak i we wnętrzach. Warto wykorzystać ich możliwości podczas tworzenia nowej aranżacji i odmienić codzienność!

donica Extravase  www.terraform.plŹródło: www.terraform.pldonica Extravase  www.terraform.plŹródło: www.terraform.pl

donica Extravase atech-pl.eu bŹródło: www.terraform.pl

 


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz