Pokaż nam swoje wnętrze!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Czy macie miejsce, w którym moglibyście przebywać bez przerwy? Uwielbiacie swój salon, babciną spiżarnię, miejski park, a może biurko w pracy? Pokażcie je światu, bo warto!

Konkurs TerraForm

Już dziś rusza konkurs fotograficzny „Pokaż nam swoje wnętrze”. Ringiem zmagań będzie przez okrągłe trzy tygodnie fanpage marki TerraForm na facebooku, a zmagania zapowiadają się naprawdę obiecująco.

Jest o co walczyć! Zdjęcie, które uzyska najwięcej głosów, zostanie uhonorowane atrakcyjnymi nagrodami. Wspomnijmy, że są to nietuzinkowe torby i niepowtarzalne doniczki marki Elho oraz Teraplast, jakich nie może zabraknąć w otoczeniu nowoczesnego człowieka, takie których nie będzie miał nikt inny – po prostu nie lada gratka!

A tak prezentują się nagrody w całej okazałości:

Miejsce 1 –  Donica świecąca Pasubio Alto 70 i donica Brussels Herbs Duo

Konkurs TerraForm

Konkurs TerraForm

Miejsce 2 –  Torba Lizzy Bag XL i donica Brussels Herbs Duo

Konkurs TerraForm

Miejsce 3 –  Donica Brussels Herbs Duo

Ale to nie wszystko…. Dodatkowo organizator wybierze laureata z „dziką kartą”, który otrzyma torbę Lizzy Bag XL.

 Konkurs TerraForm

Kto może wziąć udział w zabawie? Każdy, kto tylko posiada realne konto na portalu Facebook. Jedynym wymogiem jest ukończenie 13 roku życia… i zrobienie zdjęcia.

Konkurs rusza 3 czerwca, zgłoszenia nadsyłać można do 21 czerwca do godziny 23:59. Aby wziąć udział w zmaganiach wystarczy odwiedzić profil marki TerraForm – piękno czystej formy i odnaleźć aplikację w prawym górnym rogu. Zauważyliście ikonę konkursową? Teraz postępujcie według wskazówek.

Najpierw jednak wykonajcie zdjęcie swojego ulubionego miejsca na Ziemi. Konkurs nie narzuca konkretnej przestrzeni, unikajcie jednak ujęć wykonanych np. w galerii handlowej – powstająca galeria ma być różnorodna, ale ma też przedstawiać Wasze autorskie, prywatne przestrzenie.

Jesteśmy niezwykle ciekawi, jakie miejsca cenicie sobie najbardziej…

Nie czekajcie – wyślijcie zgłoszenie już teraz!

Więcej szczegółów poniżej:

Konkurs TerraForm

P.S. Nie mamy gotowego przepisu na sukces… Ale ta pani zapewne coś wie:)

Konkurs TerraForm


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz