Odświętny wizerunek miasta

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Stworzenie odpowiedniego wizerunku miasta wymaga nieustannej pracy, a święta Wielkanocne są doskonałą okazją do zintensyfikowania działań. Odpowiednio dobrane dekoracje nawiązujące formą do tradycji wiosennych uroczystości, będą strzałem w dziesiątkę.

ażurowe dekoracje Terra (8)Źródło: www.terra-pl.eu

Ręcznie robione ażurowe dekoracje są ciekawym rozwiązaniem w okresie świąt Bożego Narodzenia, ale uniwersalny sposób produkcji pozwala, z powodzeniem, tworzyć formy odpowiednie również dla Wielkanocy.

ażurowe dekoracje Terra (18)Źródło: www.terra-pl.eu

Podstawowym i najbardziej nieodłącznym elementem Świąt Wielkiej Nocy jest Egg – dekoracja z lekkiego i mocnego włókna szklanego w formie jajka, która, w zależności od potrzeb, może mierzyć od 41 do 102 cm. Aby aranżacja przestrzeni miejskiej zyskała niebanalny element, warto wykorzystać Egg w nieco niekonwencjonalny sposób: jego obie części składowe mogą zostać uchylone, dając możliwość umieszczenia wewnątrz dowolnej dekoracji: wiosennych kwiatów, pisanek…

ażurowe dekoracje terraŹródło: www.terra-pl.eu

Dla koneserów w pełni zabudowanej dekoracji stworzono Jajko – ozdobę wykonaną podobnie jak dekoracje ażurowe z lekkiego fiberglasu, ale poddaną innym procesom technologicznym. To ciekawa ozdoba miejsc publicznych w okresie wielkanocnym: sprawdzi się podczas tworzenia stroików w centrach handlowych, biurowcach, świątyniach, a także na miejskich kwietnikach, skwerach i w ogrodach.

ażurowe dekoracje terraŹródło: www.terra-pl.eu

Chcąc połączyć element designerskiej, wielkanocnej dekoracji i oświetlenia, warto sięgnąć po OVO – oryginalną lampę podłogową włoskiej marki Slide, uformowaną na kształt jajka. Nieskomplikowana, ponadczasowa i funkcjonalna forma dekoracji daje jej miejsce w każdej przestrzeni, niezależnie od pory roku.

wielkanocne dekoracje Slide (1)Źródło: www.terra-pl.eu

ażurowe dekoracje Slide (1)Źródło: www.terra-pl.eu

Ciekawym uzupełnieniem ozdób w formie jajka są elementy w kształcie kuli: dekoracje ażurowe Globus oraz designerska lampa Globo od Slide. Podobnie jak pozostałe elementy z kolekcji ozdób wielkanocnych Terra, pozwolą one łatwo stworzyć przyjazny wizerunek miasta, ale przede wszystkim – wprowadzą świąteczny nastrój do miejsc publicznych, jak również wnętrz i ogrodów prywatnych.

wielkanocne dekoracje Slide (1)Źródło: www.terra-pl.eu

lampa globo SlideŹródło: www.terra-pl.eu

lampa globo SlideŹródło: www.terra-pl.eu

ażurowe dekoracje Terra (12)
Źródło: www.terra-pl.eu

ażurowe dekoracje Terra (10)
Źródło: www.terra-pl.eu


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz