Miasto piękne cały rok

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Tak jak ludzie zmieniają strój ze zmianą pory roku, tak samo miejskie dekoracje przekształcają się wraz z kolejnymi sezonami. Kwietniki zdobią przestrzeń publiczną od wczesnej wiosny aż do zimy.

nakładki miejskie TerraChristmasŹródło: www.terrachristmas.pl

W ciągu całego roku zmienia się jedynie sposób obsadzenia i aranżacji kwietników. Po jesiennych dekoracjach przyjdzie czas na przybranie okazalszej, zimowej szaty – to czas na nakładki na wieże kwiatowe.

Magiczne święta w mieście

W okresie bożonarodzeniowym szczególnie ważny jest efekt wizualny – imponujące dekoracje, prezenty i iluminacje nie są jednak zarezerwowane dla prywatnych wnętrz i ogrodów. Również przestrzeń publiczna może w tym okresie przybrać odświętną szatę: wieże kwiatowe zaaranżowane przy użyciu nakładek w kilka chwil stają się świątecznymi drzewkami. Wystarczy dodać do nich świetlne łańcuchy i bombki, by wszędzie zapanował szczególny nastrój.

Nakładki miejskie TerraChristmasŹródło: www.terrachristmas.pl

Praktyczne rozwiązania

W okresie jesiennym warto zaaranżować wieże kwiatowe sezonowymi roślinami. Jednak gdy przeminie złota pora roku, nie warto całkowicie rezygnować z efektownej dekoracji przestrzeni: nakładki miejskie sprawią, że kwietniki w kilka chwil staną się świątecznymi choinkami.

Konstrukcje opracowano tak, by w całości zasłoniły kwietnik, jednocześnie chroniąc go przed uszkodzeniami i wpływem zimowej aury. To wygodny sposób na oszczędność miejsca i czasu: nakładki pozwalają bezpiecznie przechować dekoracje poza magazynem, a już wczesną wiosną mogą one w kilka chwil ponownie przeobrazić się w tradycyjny kwietnik z wiosennym ukwieceniem: wystarczy tylko usunąć nakładkę.

nakładki na kaskadowe konstrukcje kwietnikowe TerraChristmasŹródło: www.terrachristmas.pl

Najlepsza opcja

Świąteczna choinka nie zawsze musi być klasycznym drzewkiem. Za sprawą nakładek na wieże kwiatowe może być również czerwona jak szata św. Mikołaja lub biała jak śnieg. Dla ceniących tradycyjne rozwiązania: igliwie w kolorze zielonym. W zależności od posiadanych kwietników, dekoracja może osiągać różne rozmiary: od niewielkich aż do okazów mierzących ponad dwa metry!

nakładki na wieże kwiatoweŹródło: www.terrachristmas.pl

Beztroskie Boże Narodzenie

Nakładki na wieże kwiatowe opracowano tak, by zarówno ich montaż, jak i demontaż nie sprawiały trudności. Konstrukcje są lekkie i modułowe – cała praca związana ze świąteczną aranżacją przestrzeni ogranicza się więc do nałożenia i zamocowania dekoracji na istniejącym kwietniku. Po przytwierdzeniu do podłoża nakładka miejska wraz ze znajdującym się wewnątrz elementem staje się stabilna i praktycznie niemożliwe jest jej niepożądane przestawienie.

nakładki na wieże kwiatoweŹródło: www.terrachristmas.pl


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz