Jasne, że biel!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Na ścianach i podłogach nowoczesnych wnętrz dominują neutralne barwy. Delikatne kolory w aranżacji są dobrą podstawą dla planowania wystroju w najróżniejszych stylach.

Duże donice TerraForm Soft Round HighŹródło: www.makeithome.pl

Biel w pomieszczeniach nie jest jednoznaczna z surowością ani monotonią. Kolor ten jest na tyle uniwersalny, że pozwala porządkować przestrzeń, powiększa ją optycznie, a także daje możliwość dowolnego eksperymentowania z dodatkami.

Jasne odcienie to dobre rozwiązanie dla pomieszczeń stworzonych w zgodzie z naturą oraz w myśl ekologicznego stylu życia. Ściany o delikatnych barwach doskonale wyeksponują najbardziej nawet egzotyczne rośliny, będą odpowiednią bazą do dalszych zabaw z formą.

Duże donice TerraForm Soft RoundŹródło: www.terraform.pl

Pomieszczenie o białych lub neutralnych ścianach wymaga odpowiednich dodatków, które przesądzą o jego ostatecznym charakterze. Wystarczy jedynie kilka ciekawych drobiazgów, aby od surowego pomieszczenia przejść wprost do kontrastowego stylu modernistycznego, przytulnego stylu skandynawskiego, oszczędnego zen, lub niezwykle popularnego, rustykalnego – shabby chic.

Donice Elho
Źródło: www.makeithome.pl

Żadne wnętrze, niezależnie od obranego stylu, nie obejdzie się bez roślin. Wyzwaniu sprostają duże donice TerraForm, np. stworzony przez markę Elho model Straight Round, dostępny w najmodniejszych barwach: bieli oraz szarości. Obsadzony rośliną o nasyconym kolorami ukwieceniu stanie się harmonijnym dopełnieniem wnętrza o jasnych ścianach.

Duże donice TerraForm Straight roundŹródło: www.terraform.pl

Dla tych, którzy pragną połączenia smukłej formy i neutralnych odcieni, stworzono donice Straight Round High, których barwy równie sprawnie wpiszą się w aranżację stworzoną w oparciu o jasne kolory.

Warto postawić na kontrast – wówczas nawet dominująca biel zostanie przełamana, co nada przestrzeni dynamicznego wyrazu. Duża donica Cilinder High dostępna jest zarówno w bieli i szarości… jak i w kolorze soczystej fuksji oraz limonki. Tak radosne i mocne akcenty ciekawie zaakcentują wybrane miejsca w pomieszczeniu oraz na tarasie.

Donica cilinder high anthracite TerraFormŹródło: www.terraform.pl

Biel łączy tradycję i nowoczesność, daje ogromne możliwości aranżacyjne. Dodatki w podobnych odcieniach są intrygującym dopełnieniem całości, a elementy kontrastowe elegancko wyeksponują barwę ścian. Zarówno Elho, jak i TerraForm to marki świadome potencjału, jaki drzemie w bieli.

…i trzeba przyznać, że wykorzystują go w stu procentach.

Donice Elho
Źródło: www.elho.com

Donice TerraForm BallŹródło: www.terraform.pl

 Lizzy bag Elho
Źródło: www.makeithome.pl
Donica Brussel Herbs Duo Elho
Źródło: www.makeithome.pl

Lizzy bag Elho
Źródło: www.elho.com

Duże donice TerraForm Soft Round Extreme High
Źródło: www.terraform.pl


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz