Jasna droga do lokalu i… serca

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Co zrobi zgłodniały człowiek, po zmroku, w nieznanym sobie mieście? Pewnie będzie szukał lokalu, w którym dobrze zje. Jeśli właściciel restauracji zadba o odpowiednie wyeksponowanie witryny, może być pewien, że nawet spośród wielu innych, to właśnie do niego zawita gość. Na nic neony, oznakowania, plakaty – to wszystko już było i zdążyło przejść do nieco nudnego kanonu.

podświetlane donice
podświetlane donice TerraForm

Tym, co najbardziej będzie rzucało się w oczy, są podświetlane donice. Pojemniki o pokaźnych rozmiarach, zawierające się w ramach witryny, są na tyle efektowne, by przechodzień po prostu musiał przystanąć nawet na chwilę. Tym bardziej, jeśli owe donice zawierają jakieś ciekawe okazy roślin. Może będzie to powykręcane, prastare drzewko bonsai, lub efektowna, kolorowa miniatura egzotycznego pomidora?

A gdy restaurator zdecyduje się wypełnić jaśniejącą białym światłem donicę czerwonymi truskawkami współgrającymi z czerwienią ścian?

podświetlane donice
duże donice TerraForm

Idealna propozycja na walentynki, ale nawet w zwykły dzień tego po prostu nie da się ot, tak przegapić. Witryna wzbogacona o tak ciekawy element skusi każdego przechodnia, przemawiając do niego prostymi słowami „tu zjesz coś niezwykłego!”. Taki cichutki głos podświadomości może być na tyle mocny, że dotrze do każdego, komu tylko przyjdzie minąć restaurację.

Może jednak będzie to nowoczesny pub?

Wieczorne spotkanie w gronie znajomych uświetnione światłem z nowoczesnych, podświetlanych donic to coś, czego jeszcze pewnie nie doświadczyłeś. Wyobraź sobie, że wkraczasz do nowoczesnego lokalu, oświetlanego już nie zwykłymi lampami, ani nawet świecami… Tutaj, ciepłe kolory ścian harmonizują ze słodkimi pomarańczami, umieszczonymi w jasnych donicach, w których zwykle spodziewałbyś się kwiatów.

Wówczas, gdy Twoja biesiada przeniesie się w warunki domowe, to właśnie one sprawią, że tak łatwo trafisz pod wskazany adres. Wszak niewielu sąsiadów posiada ogromne podświetlane donice, a w nich najprawdziwsze sosny! Ten sposób dekorowania nowoczesnego wnętrza nie pozwoli przegapić witryny lokalu, ani też eleganckiej posesji. Niesamowity klimat, jaki tworzy się wokół donicy tego typu nada całemu otoczeniu nieco tajemniczej elegancji. Co więcej, umieszczone w nich rośliny są wyeksponowane przez całą dobę, a nie do zachodu słońca, nie musisz więc zaprzątać sobie głowy organizowaniem dodatkowego oświetlenia dla najciekawszych okazów.

podświetlane donice
podświetlane donice TerraForm

A wieczorem…

Podświetlane donice TerraForm w kształcie romantycznego serca, ustawione w strategicznym kącie  sypialni, stworzą romantyczną  i przytulną atmosferę. Z nimi możliwe jest, aby domowe rośliny stanowiły jednocześnie elegancką lampę, która uprzyjemni długie, zimowe wieczory. Szukasz oryginalnego podarku? Jaśniejąca własnym światłem, pokaźna donica to propozycja dla nowoczesnego romantyka, pragnącego sprawić najbliższej osobie praktyczny i niebanalny prezent.

Koniec z egipskimi ciemnościami i nudnymi dekoracjami!

podświetlane donice
podświetlane donice TerraForm

Dodaj komentarz