Funkcjonalność ma znaczenie

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Nareszcie nadeszła piękna pogoda, warto więc zadbać o ciekawy wygląd przestrzeni miejskiej. Co zrobić, aby uatrakcyjnić nasze otoczenie?

plane ring kolekcja urbano

Źródło: www.donicemiejskie.pl

Okazuje się, że wystarczy znaleźć odpowiedni pomysł na funkcjonalną małą architekturę. I w kilka chwil… Voilà, efekt gotowy! Inwestycja w odpowiednie elementy krajobrazu miejskiego może znacząco wpłynąć na atrakcyjność  okolicy i zachęcić mieszkańców do częstszych spacerów. To również sposób na promowanie centrum jako atrakcyjnego, pełnego designu i zieleni miejsca spotkań.

Jeśli stawiamy na nowoczesny styl i przyjazność wobec użytkowników, donice miejskie TerraForm wydają się być świetnym połączeniem tych cech. Co więcej, ich funkcjonalność pozwoli ograniczyć potrzebę inwestowania w inne konstrukcje, jak np. ławki… A to oznacza oszczędność miejskich pieniędzy i odpowiednie wykorzystanie przestrzeni.

Donica Plane Ring

Źródło: www.donicemiejskie.pl

Odpowiednim rozwiązaniem jest więc donica Plane Ring z kolekcji Urbano, która idealnie odnajdzie się w każdym mieście. Nie tylko jako elegancka i stabilna konstrukcja, ale również jako designerska ławka dla zmęczonych przechodniów. Już sam jej kształt sam zachęca do skorzystania z chwili odpoczynku.  W połączeniu z odpowiednich rozmiarów rośliną, może również służyć za schronienie przed upalnym słońcem. Nie da się ukryć – jej niecodzienna forma budzi zainteresowanie zarówno dorosłych, jak i małych mieszkańców. Z łatwością pomieści też grupkę turystów podczas przerwy w zwiedzaniu miasta.

Plane Ring

Źródło: www.donicemiejskie.pl

Donica Plane Ring

Źródło: www.donicemiejskie.pl

Donica Plane Ring

Źródło: www.donicemiejskie.pl

Donica Plane Ring

Źródło: www.donicemiejskie.pl

Z drugiej strony warto pamiętać, że meble miejskie to nie tylko sprzęty, na których można spocząć. Wspomniana wcześniej Kolekcja Terraform to również donica A-malo, która z powodzeniem zagra rolę stołu na otwartym powietrzu. Dzięki swojej konstrukcji sprawdzi się jako wygodne miejsce do oparcia, dlatego w sezonie festynów miejskich będzie niezastąpiona. Możliwość wymiany okalających brzegi tzw. ”ringów” sprawia, że możemy dowolnie bawić się formą donicy i niezwykle łatwo dostosować ją do otoczenia.

Donica A-malo

Źródło: www.donicemiejskie.pl

Stworzenie odpowiedniego wizerunku miasta wcale nie musi być zadaniem trudnym. Należy pamiętać, że „diabeł tkwi w szczegółach”, i tak naprawdę sukces zależy od zastosowanych rozwiązań. Najważniejsze, aby były funkcjonalne, a ich zastosowanie nie stanowiło problemu. Tylko w ten sposób zachęcimy mieszkańców miasta do swobodnego przebywania w jego przestrzeni.

Donica A-malo

Źródło: www.donicemiejskie.pl

Liczy się funkcjonalność – warto więc połączyć kilka zastosowań w jednym meblu. Wszystko w trosce o wygodę mieszkańców, odpowiednią prezencję całej przestrzeni, jak i budżet miejski.

Donica A-malo

Źródło: www.donicemiejskie.pl

Zobacz więcej inspiracji na www.donicemiejskie.pl


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz