Dziesiątki pięknych miast – do północy czekamy na kolejne!

Jeszcze tylko do północy oczekujemy Waszych zgłoszeń do ósmej edycji plebiscytu Terra Flower Power. Które z polskich miast zdobędzie tytuł Najpiękniej Ukwieconego, cenne nagrody, prestiż i statuetkę? Przekonamy się niebawem, bo głosowanie rusza już jutro o 10:00!

To już ósma edycja plebiscytu Terra Flower Power i tradycją wielu miast stało się uczestnictwo w konkursie. Z radością witamy nowo przybyłych, kłaniamy się miejscowościom, które są z nami już od lat. W tym roku na liście uczestników odnotowaliśmy już dziesiątki zgłoszeń. Czas na nadsyłanie zdjęć mija jednak dopiero o północy i wiele się może zmienić!

Dziesiątki pięknych zdjęć

Od 1 do 31 lipca wraz z firmą Terra Group i gronem partnerów konkursu zapraszaliśmy wszystkich mieszkańców, jak i osoby reprezentujące jednostki administracyjne do nadsyłania fotograficznych zgłoszeń prezentujących ukwiecenie ulic polskich miast. Wszystkie zdjęcia już jutro, 1 sierpnia zostaną ujęte w specjalną galerię, w ramach której odbędzie się głosowanie. Już 26 sierpnia o 10:00 poznamy, a następnie uhonorujemy miasto z najpiękniejszą aranżacją zieleni. Nadesłane zdjęcia imponują!

Czy padnie rekord?

Na fotograficzne zgłoszenia ukwieconych miast czekaliśmy od początku lipca. Już dziś o północy dowiemy się, czy tegoroczna edycja konkursu będzie rekordowa – liczmy na Was i Wasze piękne miasta – pochwalcie się swoją okolicą i nadeślijcie kilka zdjęć prezentujących jej urok pod adres: konkurs@terra-pl.eu.

Poznaj wybranych uczestników plebiscytu:

Wyróżnić Najpiękniejszych

Szczegóły tegorocznego plebiscytu, kalendarium, a także sposób oddawania głosów znajdziecie na stronie www.inspirowaninatura.pl/plebiscyt2019 Jak co roku szykujemy atrakcyjne nagrody dla zwycięskich miast, jak również dla autorów najpiękniejszych zdjęć. Tym razem mamy dla Was również nowość – głosowanie odbędzie się ono na na naszym facebookowym profilu – www.facebook.com/inspirowani/ w specjalnej galerii, która pojawi się 1.08. o godzinie 10:00.

Mechanizm głosowania jest bezpieczny i ogólnodostępny – wystarczy kliknąć „like” 👍 pod zdjęciem reprezentującym miasto w galerii. Liczą się wszystkie rodzaje reakcji.

Zapraszamy do nadsyłania ostatnich zgłoszeń pod adres konkurs@terra-pl.eu lub za pośrednictwem komentarza do postu z informacją o konkursie w serwisie Facebook: Inspirowani Naturą.

Szczegóły plebiscytu znajdziesz w regulaminie.

Kliknij tutaj, by poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Poprzednie edycje znajdziesz w zakładce poprzednie edycje.