Zazieleń Zieloną!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Winny Gród nie zawsze jest miastem zielonym – wiele miejsc w naszym mieście potrzebuje zmian. Wszyscy czujemy się współodpowiedzialni za taki stan rzeczy, więc zdecydowaliśmy się przekazać donice, które zostały pomalowane podczas Food Truck Fest Zielona Góra.

nunoni zazielenŹródło: www.nunoni.com

Jak czytamy na wydarzeniu Zazieleń Zieloną na profilu marki nuno’ni w serwisie Facebook: Wierzymy, że nasze działanie jest w stanie zachęcić mieszkańców do integracji, zmienić ich przestrzeń i skłonić do wspólnego działania na rzecz zmian na podwórku. Może to być początek działań na rzecz poprawy jakości przestrzeni wokół nas. Mamy dwie donice od nuno’ni pomalowane przez Studio Tatuażu Viking oraz Jakuba Bitkę. – dodają organizatorzy.

taste some art nunoni (6) (Small)Źródło: www.nunoni.com

Donice zostaną zasadzone zielenią. Do 15 lipca zgłoś swoje podwórko, boisko czy najbliższy plac do konkursu – napisz krótko, dlaczego donica ma stanąć w danym miejscu, wyślij nam dokładny adres i zdjęcie. Wszystkie fotografie zostaną opublikowane na wydarzeniu na Facebooku.  Od 18 do 29 lipca wspólnie, za pośrednictwem wydarzenia Facebooku wybierzemy miejsca, w których staną dekoracje od nuno’ni. Wygrywa lokalizacja z największą liczbą „lajków” – liczy się głos Twój i Twoich znajomych!

taste some art nunoni (7) (Small)Źródło: www.nunoni.com

Zobacz, jak bawiliśmy się podczas Food Truck Fest Zielona Góra

Zgłaszać się mogą zarówno mieszkańcy, jak i szkoły czy instytucje!

taste some art nunoni (3) (Small)Źródło: www.nunoni.com

PS
Zdjęcia nadsyłajcie na wydarzeniu bądź ślijcie pod adres e-mail: zazielen.zielona@nunoni.com

kliknij, by poznać regulamin wydarzenia Zazieleń Zieloną:


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz