Stylowe nowości od Elho

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Pierwsza jest niewielka i pękata, druga odznacza się wszechstronnością, a trzecia mierzy naprawdę wysoko. Rodzina stożkowych donic Cone od Elho jest jeszcze dość młoda, jednak dzięki swoim niezwykłym kształtom i możliwościom zdążyła już zaskarbić sobie uznanie miłośników stylowych dodatków dla wnętrz i ogrodów. Poznaj to niezwykłe trio:

modne donice cone elho terraform (6)Źródło: www.terraform.pl

Misa czy donica?

Małe jest piękne! A na dodatek pozwala na szereg dodatkowych zastosowań. Zakres możliwości donicy Cone Bowl zależy tylko o potrzeb użytkownika! Ten niepozorny pojemnik może grać tradycyjną rolę i stać się miejscem do nasadzenia roślin lub przeistoczyć się w stylowy pojemnik, a nawet oczko wodne!

modne donice cone elho terraform (1)Źródło: www.terraform.pl

Donica Cone Bowl od Elho, podobnie jak pozostałe elementy z tej linii, została wykonana z polietylenu, co daje jej wysoką szczelność i odporność na uszkodzenia mechaniczne – po napełnieniu wodą nie uroni ani kropli!

modne donice cone elho terraform (7)Źródło: www.terraform.pl

Średnia, ale nieprzeciętna

Zaokrąglone donice kwiatowe o średniej wielkości to uniwersalna dekoracja, która sprawdzi się niemal w każdym miejscu. Model Cone mierzy 36 cm, przez co staje się optymalnym pomysłem dla ogrodów, tarasów i wnętrz. Jego nietypowa forma sprawia, że zawsze jest gwiazdą aranżacji. Niezależnie od zastosowania ta stożkowa donica nigdy nie zmieni swojej formy – dzięki zastosowaniu polietylenu jest wysoce odporna na wszelkie niedogodności.

modne donice elho cone terraform.plŹródło: www.terraform.pl

Mierz wysoko

Rozłożyste rośliny dekoracyjne wymagają specyficznego pojemnika. Donica musi być przede wszystkim stabilna, ale jednocześnie na tyle wysoka, by kwiat odpowiednio się prezentował. Połączenie tych cech nie musi oznaczać przysadzistej, niezgrabnej formy – największa z nowych propozycji od Elho donica Cone Bowl High mierzy aż 85 cm, przez co jest najlepszą odpowiedzią na potrzeby roślin o wysokim pokroju. Zamiokulkas zamiolistny, monstera dziurawa lub sansewieria będą prezentować się w niej najlepiej. A może szukasz nietypowego stojaka na parasolki?

modne donice cone elho terraform (5)Źródło: www.terraform.pl

W rodzinie najlepiej

Wszystkie trzy stożkowe donice od Elho mają swoje specyficzne właściwości, przez które idealnie sprawdzają się dla konkretnych zastosowań. Ich wspólną cechą jest jednak zawsze oryginalny wygląd, najwyższa jakość wykonania, a także forma. Warto wykorzystać zbliżony kształt pojemników i zestawić je razem, przez co powstaje harmonijna dekoracja. Ustawienie w równym szeregu, na planie koła bądź w (pozornym) nieładzie w rozmaitych punktach wnętrza lub ogrodu daje niezwykle ciekawy efekt wizualny!

modne donice cone elho terraform (3)Źródło: www.terraform.pl

modne donice cone elho terraform (4)Źródło: www.terraform.pl


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz