Francja-elegancja

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Mieszkańcy Francji doskonale wiedzą, jaki jest sekret naprawdę stylowych dodatków. Zarówno w zakresie garderoby, jak i modnych dekoracji ulic, skwerów, placów i rynków.

donica Extravase 1/2 atech-pl.euŹródło: www.atech-pl.eu

Stworzone przez nich donice miejskie charakteryzują się wysmakowaną linią, estetyką i najwyższą jakością charakterystyczną dla twórców znad Loary.

Moda przemija-styl pozostaje…

…mawiała Coco Chanel i zapewne doskonale wiedziała, że jej myśl będzie aktualna jeszcze po dekadach, i to nawet w przypadku dodatków tworzonych przez francuskich projektów mebli miejskich. Donice do zastosowań w przestrzeniach publicznych marki Atech to minimalizm w najlepszym wydaniu – bez pretensjonalnych dodatków, o prostej linii, ale jednocześnie eleganckie i stylowe.

francuskie donice miejskei atech-pl.euŹródło: www.atech-pl.eu

To nowy sposób postrzegania tego, czym dawniej był pojemnik na rośliny lokowany w miastach, jest dekoracją samą w sobie, a dla swojej zawartości stanowią najlepszą oprawę.

donica Extravase Atech.plŹródło: www.atech-pl.eu

Elegancki wygląd może iść w parze z solidnością!

Francuskie donice dla miast wykonano w dużej mierze z polietylenu, jednego z najmocniejszych materiałów o tak niskiej masie własnej. Pojemniki marki Atech są więc odporne na zmienne warunki pogodowe oraz uszkodzenia mechaniczne, co sprawia, że z powodzeniem mogą być eksponowane również w przestrzeniach publicznych i na otwartym powietrzu.

donica Amphor AtechŹródło: www.atech-pl.eu

Wystarczą odpowiednio dobrane rośliny, by miasto mogło być piękne również zimą! Stal nierdzewna czy też certyfikowane, specjalne wzmocnione drewno egzotyczne, z których wykonano pozostałe pojemniki gwarantują równie doskonałą jakość bez względu na okoliczności.

francuskie donice miejskei atech-pl.euŹródło: www.atech-pl.eu

O tym, jak wszechstronne są donice miejskie Atech, świadczy to, iż można wykorzystać je jako składnik większej kompozycji. Funkcjonalne ławki tej samej marki stworzono tak, by móc uzupełnić je o naturalny, barwny element w postaci w ukwieconego pojemnika – połączenie komfortowych mebli z roślinnością jeszcze nigdy nie było tak łatwe!

francuskie donice miejskei atech-pl.euŹródło: www.atech-pl.eu

francuskie donice miejskei atech-pl.euŹródło: www.atech-pl.eu

Potęga prostoty

Prostota ma to do siebie, że pozwala stworzyć uniwersalne rozwiązania. Nowoczesne donice dla miast mają kształty gwarantujące bezproblemowe dopasowanie ich do charakteru otoczenia. Klasyczna donica Extravase lub jej warianty: Extravase Volta do montażu na latarniach lub Extravase 1/2 , która może być ustawiona bezpośrednio pod ścianą pozwalają na dowolne kreowanie wyglądu architektury.

donica Extravase 1/2 Atech.plŹródło: www.atech-pl.eu

Oni już sprawdzili!

O jakości wybranych rozwiązań najlepiej przesądzają nie dane techniczne ani solenne zapewnienia, tylko zadowoleni użytkownicy, którzy już z nich skorzystali. Szereg atrakcyjnych aranżacji z wielu miast Francji, Europy, a także Polski to najlepsza gwarancja jakości donic marki Atech – warto korzystać tylko ze sprawdzonych narzędzi, to inwestycja, która owocuje przez lata!

donica Extravase 1/2 Atech.plŹródło: www.atech-pl.eu

donica Extravase Atech.plŹródło: www.atech-pl.eu

donica Extravase Atech.plŹródło: www.atech-pl.eu


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz