Donice zasilą Twój samochód!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Lata pracy naukowców z całego świata pozwoliły opracować dodatkowe zastosowanie wielkich donic. Od 2016 roku zakres zastosowań pojemników powiększył się o możliwość bezdotykowego ładowania samochodów elektrycznych, telefonów, tabletów i laptopów*.

wielkie donice gianto (9)Źródło: www.terraform.pl

Mobilność jest w cenie

Współcześnie trudno jest nam choćby pomyśleć o poruszaniu się bez samochodów. Ekologiczne rozwiązania są coraz bardziej popularne, dlatego pojazdy napędzane energią elektryczną już pojawiają się na naszych ulicach. Z myślą o stałym zapewnianiu im energii, równie często powstają specjalne stacje zasilania, które pozwalają wydłużyć zasięg podróży, jednak nie zawsze zachwycają wyglądem.

nowoczesne donice nunoni (9)Źródło: www.terraform.pl

Aby umożliwić posiadaczom elektrycznych pojazdów swobodne poruszanie, ale nie zakłócać architektury miast, stworzone zostały duże donice miejskie z możliwością zasilania samochodów elektrycznych oraz mniejszych urządzeń takich jak telefony czy tablety. Te wielkie pojemniki na rośliny są wyposażone w specjalne moduły z generatorami prądu, dzięki czemu są mobilne i w razie potrzeby mogą szybko trafić w dowolne miejsce. To szczególnie ważne w przypadku organizowania imprez dla zmotoryzowanych miłośników nowoczesnych rozwiązań!

francuskie donice miejskei atech-pl.euŹródło: www.terraform.pl

Samochód, komputer i telefon

Z myślą o potrzebach mieszkańców metropolii nowoczesne donice miejskie są wyposażone w specjalny moduł umożliwiający zasilenie pojazdu, a nawet aparatu, notebooka lub tabletu. Uniwersalność rozwiązania tkwi w specjalnym tworzywie zastosowanym w produkcji pojemnika. Kłopotliwe przewody można przeznaczyć do utylizacji! Nowoczesne donice z funkcją ładowania pojazdów działają na zasadzie przenikania cząsteczek, dzięki czemu wystarczy, że pojazd zaledwie zbliży się do pojemnika. Telefon komórkowy, ze względu na swoje rozmiary, może ładować się po umieszczeniu na szerokim rancie donicy, idealnym dla takich zastosowań.

donica Extravase donicemiejskie.plŹródło: www.terraform.pl

Estetyka i wygoda

To wygodne rozwiązanie pozwala ukwiecić przestrzeń, a jednocześnie wprowadza do niej niezwykle funkcjonalny element, jakiego oczekują posiadacze elektrycznych pojazdów i telefonów komórkowych. Sekret działania pojemnika na kwiaty polega na zastosowanym w produkcji materiale, kumulującym energię słoneczną wewnątrz pojemnika, która następnie jest samoczynnie przenoszona na specjalne, ekologiczne i bezpieczne ogniwa wtopione w powierzchnię donicy.

duże doniceTerraformŹródło: www.terraform.pl

Niepotrzebne są żadne przewody! Wystarczy położyć telefon na powierzchni donicy i poczekać kilka chwil, by móc kontynuować podróż lub ponownie wykonywać połączenia i cieszyć się wszystkimi funkcjami urządzenia przenośnego. Nie sposób jednak dostrzec jakichkolwiek przewodów w pojemniku – są one gładkie, estetyczne i bardzo lekkie, dzięki czemu nie tylko gwarantują wygodę, ale pozwalają wprowadzić roślinność do przestrzeni miast. W bardzo elegancki sposób!

duże donice Źródło: www.terraform.pl

Cenimy sobie ekologiczne rozwiązania, które poprawiają wygląd naszych miast. Jeszcze bardziej cieszy nas rosnąca popularność pojazdów elektrycznych, pozwalających uwolnić powietrze od spalin. Aby ułatwić posiadaczom takich samochodów funkcjonowanie w miejskiej dżungli, warto zapewnić im donice miejskie z generatorami energii – to wygodny, a jednocześnie estetyczny pomysł dla przestrzeni publicznych.

donice corten terraform (18)Źródło: www.terraform.pl

 *dotyczy tylko donic kupionych 1 kwietnia

PS

Prima aprilis… chociaż wszyscy czekamy na podobne rozwiązania 😉


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

2 komentarze do “Donice zasilą Twój samochód!”

  1. Takie mobilne donice ludzie zaczęliby „na własną rękę” montować w swoich elektrycznych samochodach, żeby uniknąć konieczności poszukiwania i postoju przy „donicy”.

    ;D

    Odpowiedz

Dodaj komentarz