Diamenty najlepszym przyjacielem… domu?

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Bort, ballas, lonsdaleit czy karbonado – typów i kolorów diamentów jest wiele, ale ich cena skutecznie odstrasza wielbicieli błyskotek. A gdyby tak móc podziwiać brylanty w domowym zaciszu?

03Źródło: www.terraform.pl

Donica z kolekcji Espesso to prawdziwy diament w koronie marki Elho. Krągła, nowoczesna donica z polietylenu ma podobne właściwości do tego szlachetnego minerału: jest odporna na pęknięcia, złamania i stłuczenia.

02Źródło: www.terraform.pl

Brussels Diamond Round występuje w dwóch bazowych kolorach – brązowym i białym, a Brussels Diamond Round High dodatkowo w głębokiej czerwieni. Ich kształty mogą wzbudzić zazdrość niejednego mężczyzny i spowodować błysk w oku niejednej kobiety… W końcu diamenty są najlepszym przyjacielem kobiety.

01Źródło: www.terraform.pl

Skoro jakość diamentu będą mieć donice, to dlaczego nie zadbać dodatkowo o znajdujące się w nich rośliny? Rodzina Brussels Diamond posiada w zestawie system uprawny All in 1, czyli specjalny moduł, który zapewni roślinom odpowiednią ilość wody, minimalizując jednocześnie częstotliwość ich podlewania. Dodatkowo specjalna wkładka uprawna umożliwi ich łatwą wymianę bezpośrednio w pojemnikach. Shine bright like a diamond!

04Źródło: www.terraform.pl


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz