Choinka… inaczej, czyli jak oświecić święta

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Czy musi wymagać uciążliwej pielęgnacji? Naprawdę musi „gubić” igliwie? Czy koniecznie powinna być zielona? Choinka naprawdę może być nieco inna i modna! Poznaj Kevina i Lightree, naszych bożonarodzeniowych bohaterów.

Podświetlane dekoracje to nieodłączny element świątecznego klimatu. Zamiłowanie do tradycji nie oznacza jednak konieczności rezygnowania z nowoczesnych rozwiązań. Kevin i Lightree zachowują formę najbardziej lubianego symbolu świąt. Co łączy, a co dzieli te dwie lampy w kształcie choinki?

lampa-swiateczna-stojaca-duza

Kevin – choinka o wielu wcieleniach

Kevin od nuno’ni występuje w dwóch rozmiarach – ma 60 lub 100 cm wysokości. Dzięki polietylenowi jest lekki i wytrzymały. W bazowej wersji może przyjąć jeden z dziewięciu podstawowych kolorów (wówczas do jego podświetlenia wystarczy zwykła żarówka). Gdy zdecydujesz się na wersję z modułem RGB, Kevin rozbłyśnie dowolną, wybraną przez Ciebie barwą. To gotowy pomysł na niebanalny prezent: każda lampa Kevin trafia do nowego właściciela opakowana w dekoracyjny karton!

Mało? Tę designerską lampę możesz zamówić z personalizowaną okleiną. Wybierz dowolny tekst lub grafikę, a my umieścimy je na powierzchni dekoracji. Przekaż świąteczne życzenia w niebanalny sposób!

lampa-kevin-choinka-swiateczne-dekoracje

Lightree – włoski design na święta

Lightree od Slide dzięki polietylenowi również nie poddaje się presji czasu. Ta modna lampa podłogowa w formie choinki jest lekka, dlatego może być łatwo przenoszona. Lightree przełamuje nudę konwencjonalnych ozdób trzema kolorami: białym, czerwonym i zielonym. Występuje jednak aż w czterech wysokościach: 45, 100, 150 i aż 200 cm! Lampa dopasuje się więc do każdego pomieszczenia, niezależnie od jego funkcji.

lampa w ksztalcie choinki

Niebanalna, włoska lampa w kształcie choinki bezbłędnie dopasuje się do każdej okazji: oświetli wnętrze i uatrakcyjni przyjęcie – dokładnie tak, jak tylko zechcesz.


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz