Zgłoś miasto do plebiscytu Terra Flower Power i zdobądź rabat 25% do sklepu Make it Home

Lubisz zieleń? Super, my także! Cenisz stylowe dodatki? A kto nie! Jeśli na dodatek śledzisz plebiscyt Terra Flower Power, możesz zdobyć atrakcyjne dodatki do domu oraz ogrodu ze sklepu Make it Home aż 25% taniej!

Czy znasz już sklep Make it Home?

To zaprzyjaźniony z nami serwis internetowy, który nie bez powodu wzbudził nasze zainteresowanie. Znaleźliśmy tam modne dodatki w przystępnych cenach, które sprawiają, że domowe wnętrza rozkwitają, a ogrody zyskują nowe kolory. Do tego nie brakuje rozwiązań o ciekawych kolorach i wykonanych tak jak lubimy najbardziej: w procesie recyklingu.

Szczegóły na temat poniższego zestawu uprawnego poznasz po kliknięciu w zdjęcie:

Wyprzedaże w rozkwicie

Lato w wystartowało pełną parą, a sklepie Make it Home na dobre ruszyły słoneczne wyprzedaże. Zestaw uprawny dla miłośnika świeżych warzyw? Doniczka ziołowa? Poręczna torba na plażowy ekwipunek? A może donica XXL w dowolnym kolorze? Zdobędziesz je właśnie tam i gwarantujemy, że przydadzą się wiele razy w tym i kolejnych letnich (a także zimowych!) sezonach.

Szczegóły na temat poniższego warzywnika zobaczysz po kliknięciu w zdjęcie:

warzywnik teraplast makeithome zielnik (5)

Make it: Terra Flower Power

Dodatki z Make it Home zdobią naszą kuchnię, kilka donic XXL znajdzie się również na balkonie. Wiemy dobrze, że sprawdzają się zgodnie z naszymi oczekiwaniami, dlatego z czystym sumieniem możemy je Wam zarekomendować. Chcąc podziękować Wam za czynny udział w plebiscycie Terra Flower Power, przygotowaliśmy dla Was nagrody od naszego zaprzyjaźnionego sklepu:

 (*rabat dotyczy CAŁEGO asortymentu sklepu, za wyłączeniem produktów z gamy outlet oraz objętych innymi ofertami specjalnymi)

Aby skorzystać z promocji, po prostu wpiszcie kody rabatowe w specjalnym polu podczas realizowania zakupów. Kod znajdziecie w mailu zwrotnym, który wysyłamy do każdego autora zgłoszenia do plebiscytu Terra Flower Power.

 

 

PS – szykujemy również coś dla 10 autorów najlepszych zdjęć – do nich powędruje 10 doniczek ziołowych Brussels Herbs Single!

Brussels Herbs

Make it Home

Zakupy w Internecie to dzisiaj codzienność – oszczędność czasu, siły, cierpliwości, a bardzo często i pieniędzy. Nie musisz wychodzić z domu, by kupić donicę, lampę, a nawet fotel. W makeithome.pl znajdziesz wszystko, czego szukasz dla domu i ogrodu – niekończąca się skarbnica oryginalnych inspiracji stoi przed Tobą otworem!

Zgłoś swoje miasto: konkurs@terra-pl.eu

Zajrzyj na stronę plebiscytu, poznaj regulamin i znajdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

www.inspirowaninatura.pl/plebiscyt2019

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziecie tutaj – klik

Poznaj szczegóły zeszłorocznych zmagań w Plebiscycie – klik

Przejdź do sklepu: Make it Home i znajdź coś dla siebie!