1

Jak przekazać życzenia bożonarodzeniowe mieszkańcom w niecodzienny sposób?

Okres świąteczny to szczególny czas. Nie tylko ze względu na prezenty czy smaczne, tradycyjne potrawy. Boże Narodzenie to chwila zadumy, ale też świetny moment na przekazywanie szczerych życzeń bliskim. Podczas gdy w rodzinnym gronie ciepłe słowa padają podczas dzielenia się opłatkiem, prezydent, burmistrz czy wójt, którzy chcieliby przekazać życzenia bożonarodzeniowe mieszkańcom, mają nieco trudniejsze zadanie. Mamy na to niezwykle oryginalny i kreatywny sposób. Dzięki specjalnym, profesjonalnym naklejkom umieszczonym na dużych bombkach, uda się stworzyć dekorację świąteczną z pięknym przesłaniem. 

Duża bombka jako dekoracja świąteczna

zyczenia-bozonarodzeniowe-na-bombkach
Życzenia świąteczne na bombkach.

Duże bombki XXL od kilku zimowych sezonów zdobią rynki i deptaki miast. Przejdź do naszego wpisu, by dowiedzieć się więcej na temat tych oryginalnych dekoracji świątecznych lub zobaczyć, jak powstaje bożonarodzeniowa piramida. Choć nadal stanowią intrygującą nowość, to już teraz można powierzyć im dodatkowe, zupełnie niespodziewane zadanie. Okazuje się, że kulista, gładka powierzchnia dużych bombek to świetne miejsce na umieszczenie rozmaitych treści, np. życzenia bożonarodzeniowe, herb miasta czy logo firmowe. Wszystko za pomocą niezwykle wytrzymałych naklejek. Dzięki temu przestrzeń publiczna zyskuje nie tylko jedyną w swoim rodzaju, spersonalizowaną ozdobę, która z pewnością spodoba się mieszkańcom i turystom. 

Jak ozdobić bombkę XXL?

To bardzo łatwe! Można zająć się tym osobiście, jednak dużo bardziej komfortowym rozwiązaniem jest powierzenie tego zadania specjalistom. W ofercie marki TerraChristmas znajdują się duże bombki z możliwością umieszczenia na ich powierzchni naklejek. Wzory możesz wybrać z gotowego katalogu lub zaproponować indywidualny projekt. Jeszcze przed zrealizowaniem zamówienia, zobaczysz gotowy efekt na wizualizacji. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że finalnie kompozycja będzie w pełni pokrywać się z założeniami.

Dlaczego zlecenie wykonania dużej bombki z oklejeniem to najlepsza opcja?

Powierzenie zadania profesjonalistom niesie ze sobą ogrom zalet, to najważniejsze z nich:

  • oszczędzasz czas, ponieważ od razu otrzymujesz gotową ozdobę bożonarodzeniową, 
  • otrzymujesz fachową pomoc w wyborze lub zaprojektowaniu własnego wzoru,
  • gotowy efekt na początku zobaczysz na wizualizacji,
  • dobranie materiałów, wielkości i jakość naklejki pozostawiasz po stronie profesjonalistów,
  • masz pewność, że naklejka została odpowiednio przyklejona (równo, ale też prawidłową metodą i w odpowiednich warunkach), dlatego efekt będzie estetyczny i długotrwały.

Bombka świąteczna i życzenia bożonarodzeniowe

Duże bombki i życzenia bożonarodzeniowe to doskonała para. Dlaczego warto wybrać taką dekorację świąteczną? Przede wszystkim ze względu na oryginalny wygląd. Ciekawie przedstawione treści z pewnością zapadną w pamięć o wiele głębiej. Co najważniejsze życzenia bożonarodzeniowe na bombce są jedyne w swoim rodzaju i wyjątkowe. To świetny sposób na wyróżnienie wejścia do budynku, miejskiego placu, ale też przestrzeni pod dachem – korytarzy w urzędzie miasta czy galerii handlowej.

Taka ozdoba świąteczna będzie spełniać swoją funkcję przez wiele sezonów, ponieważ na jej powierzchni pojawi się wyjątkowo trwała naklejka. Dzięki czemu napis na dużej bombce jest odporny na czynniki atmosferyczne. Dekoracja wciąż będzie prezentować się świetnie, nawet wystawiona na mróz, deszcz, śnieg czy ostre słońce.

Święta 2021 pod znakiem bombek z napisami!

Każdego roku miasta pragną się wyróżnić, jeśli chodzi o dekoracje świąteczne. Życzenia bożonarodzeniowe, które pojawią się na niecodziennej ozdobie, z pewnością robią wrażenie. Jak prezentują się personalizowane bombki? Zapoznaj się z przykładami.

Pyrzyce życzą „Wesołych Świąt”

W Pyrzycach na rynku można podziwiać dużą bombkę z napisem „Wesołych świąt”, a dookoła niego znajdują się gwiazdki, choinki i aniołki. Aby dekoracja była widoczna, została posadzona na tronie w postaci donicy z igliwiem. 

Klasyczna czerwona bombka z życzeniami bożonarodzeniowymi w Bierutowie

Przed wejściem do Urzędu Miasta w Bierutowie stanęła czerwona bombka, która wszystkim wchodzącym przekazuje życzenia bożonarodzeniowe od Burmistrza. Dodatkowo jest ozdobiona gwiazdkami i reniferami.

zyczenia-bozonarodzeniowe-na-duzej-bombce-urzad-miasta-w-bierutowie
Źródło: Urząd Miasta w Bierutowie

Źródło: Urząd Miasta w Bierutowie

Grodzisk Wielkopolski i trzy oblicza bombek

W Grodzisku Wielkopolskim trzy duże bombki stanęły w samym centrum jarmarku bożonarodzeniowego. Każda z nich jest inna, ale wszystkie są wyjątkowe. Dwie z nich w kolorze niebieskim idealnie pasującym do barw miasta. Na powierzchni ozdób oprócz tradycyjnego „Wesołych Świąt”, choinki czy gwiazdek pojawia się logo Grodziska Wielkopolskiego.

Ditzingen – przykład od zachodnich sąsiadów

W niemieckim mieście wybrali jeszcze inną opcję. Cztery duże bombki w kolorze czerwonym i srebrnym wraz z metalowym, stabilnym stojakiem stworzyły świąteczną piramidę. Ozdoby przekazują wszystkim wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku. Dzięki naprawdę ogromnej powierzchni do popisu znalazło się miejsce dla nazwy miasta „Stadt Ditzingen” i herbu. Całość prezentuje się niezwykle oryginalnie. 

piramida-z-duzych-bombek-z-zyczeniami-i-herbem-miasta
Źródło: Stadt Ditzingen

dekoracje-swiateczne-bombki-z-napisami
Źródło: Stadt Ditzingen

Jasło – dekoracja świąteczna z głębokim przesłaniem

Okazuje się, że duże bombki to nie tylko świetne miejsce na życzenia bożonarodzeniowe. W Jaśle 8 szkół podstawowych, które brały udział w konkursie w ramach kampanii profilaktycznej „Zachowaj Trzeźwy Umysł”, zostały nagrodzone bombkami z własnymi hasłami, a także świątecznymi grafikami. 

Źródło: Urząd Miasta w Jaśle

Bombki z naklejkami – spersonalizowana dekoracja

Duże bombki z naklejkami wciąż zyskują na popularności. Nic w tym dziwnego, ponieważ niosą ze sobą odrobinę nowości i wyjątkowości, jeśli chodzi o dekoracje świąteczne miejskie, ale nie tylko. Świetnie sprawdzają się również w przypadku ozdób bożonarodzeniowych do biur, szkół czy hoteli, a nawet kościołów – zobacz realizację z Sanktuarium Najświętszej Rodziny.

Widziałeś gdzieś duże bombki? Daj nam koniecznie znać w komentarzu!