1

Terra Flower Power – coraz więcej uczestników!

Już niemal 50 miast z całej Polski stanęło do zmagań o miano najpiękniej ukwieconego – jeszcze do czwartku czekamy na zdjęcia kolejnych uczestników.

^F39BC314EBCA7FAFD783C61D763FA1AB6420FEB8A57777BD68^pimgpsh_fullsize_distr

Od początku lipca przyjmujemy zgłoszenia miast, które chcą stanąć w szranki o zaszczytny tytuł najpiękniej ukwieconego. Aby umożliwić wzięcie udziału wszystkim chętnym, termin nadsyłania zdjęć został przedłużony o tydzień. To dodatkowe kilka dni na wykonanie i przesłanie ujęć pod adres konkurs@terra-pl.eu.

grafika_step_by_step

Dlaczego warto wziąć udział?

Udział w konkursie to nie tylko szansa na cenne nagrody dla miasta, ale również prestiż i możliwość zaprezentowania piękna swojej małej ojczyzny szerokiemu gronu. Dodatkowo, każdy autor zdjęcia otrzymuje bon rabatowy na zakupy w sklepie makeithome.pl… a jakby tego było mało, 10 najlepszych ujęć zostanie uhonorowanych poprzez nagrody specjalne: wiszące doniczki elho b.for soft!

nagrody

Miasto, które wygra zyskuje również gwarantowane miejsce na jednej z kart kalendarza miejskiego Terra na rok 2016, który zostanie wydrukowany w niemalże 2 tysiącach egzemplarzy i rozpowszechniony w jednostkach administracyjnych całej Polski. To warta wykorzystania szansa na ciekawą promocję miejscowości!

miasto kalendarz

W plebiscycie Terra Flower Power szansę ma każde miasto. Niezależnie od tego, czy zgłoszenie nadsyłania wielka metropolia, czy też niewielka miejscowość na prowincji, tym co liczy się najbardziej jest pomysł na ukwiecenie i jego realizacja.

zgłoś

Obecnie to plebiscytu zgłosiło się niemalże 50 miejscowości – zachęcamy do nadsyłania kolejnych zgłoszeń i oddawania głosów na swoich faworytów. Specjalna aplikacja konkursowa umożliwiająca głosowanie ruszy na naszym profilu na Facebooku już 3 sierpnia!

Kliknij tutaj, by poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Kliknij tutaj, by przejść do galerii konkursowej.

Zeszłoroczne zgłoszenia i ranking znajdziesz w zakładce plebiscyt 2014.

Szczegóły tegorocznego plebiscytu znajdziesz w regulaminie.

 

Zobaczmy fotografie kilku wybranych uczestników:

Trzebiatów
Trzebiatów fot. Adam Litwinowicz

Szprotawa
Szprotawa fot. UM Szprotawa

Świnoujście
Świnoujście fot. UM Świnoujście

Skierniewice
Skierniewice fot. UM Skierniewice