Pomysł na… podłużne donice

donica terraform elho Soft Brick Divider

W estetyczny sposób dzielą przestrzeń i zmieszczą się wszędzie. Idealnie odnajdą się w wąskich korytarzach, jak również w rozległych ogrodach. Klasyczna forma nigdy nie wychodzi z mody, co w połączeniu z nowoczesnymi materiałami i żywymi kolorami sprawia, że podłużne donice to naprawdę uniwersalne narzędzie!

donica terraform elho Soft Brick DividerŹródło: www.terraform.pl

Dom

Nie każdy dom imponuje metrażem… ale każdy ma ściany. To właśnie w tym miejscu doskonale sprawdzają się podłużne donice. Ze względu na swój kształt nie zajmą wiele miejsca, ale pozwolą wprowadzić roślinność i kolor do wnętrza. Ulokowane przy jasnych ścianach podłużne donice w kontrastowym kolorze to hit sezonu, szczególną popularnością cieszą się matowe pojemniki w antracycie i czerni. Polietylen, z którego wykonano donice, jest lekki i mocny, a jego czyszczenie wymaga jedynie użycia ściereczki i wody, co sprawia, że zawsze będzie piękną ozdobą wnętrza.

designerskie donice Elho Long terraformŹródło: www.terraform.pl

Ogród

Ogród to pole nieskończonych możliwości. Tutaj podłużne donice można ulokować wzdłuż ścieżek, wyznaczając drogę do najważniejszych miejsc. Nowoczesne pojemniki sprawdzą się również jako naturalny parawan oddzielający strefę relaksu od pozostałych rejonów ogrodu. To również skuteczny sposób, by skryć się przed wścibskimi spojrzeniami sąsiadów lub przechodniów. Donice podłużne z polietylenu to sposób na nowoczesną i mobilną dekoracje ogrodu, a wersja z betonu syntetycznego przemówi do miłośników dekoracyjnej klasyki.

podłużne donice Long TerraformŹródło: www.terraform.pl

Miasto

Ogródki letnie często zlokalizowane są bezpośrednio przy deptakach, a dochodzący z nich codzienny zgiełk skutecznie przeszkadza w posiłku. Wykorzystując podłużne donice można odseparować przestrzeń otwartych lokali bez zamykania ich. Odpowiednie ukwiecenie sprawi, że pojemniki na rośliny staną się naturalną zasłoną, która podnosi atrakcyjność takiej restauracji. Wytrzymały materiał zastosowany w produkcji: polietylen, sprawia, że podłużne donice są odporne na wszelkie niedogodności wynikające z ekspozycji w przestrzeni miejskiej, są jednak przy tym na tyle lekkie, by w każdej chwili dowolnie zmienić ich konfigurację. Pojemniki z betonu syntetycznego to z kolei sposób na estetyczną dekorację przez lata – tak jak w Świnoujściu.

donice intel terraform.pl aŹródło: www.terraform.pl

Donice TerraFormŹródło: www.terraform.pl designerskie duże doniceŹródło: www.terraform.pl

podłużne donice Long TerraformŹródło: www.terraform.pl

podłużne donice Long TerraformŹródło: www.terraform.pl