Witaj na evencie w stylu nuno’ni!

To miejsce, w którym znajdziesz nietypowe kształty, niezwyczajne pomysły i niekonwencjonalne podejście do życia. Projektujesz przestrzeń, organizujesz event, a może planujesz wystrój wnętrza? Zrób to w stylu nuno’ni!

nuno’ni to młoda marka, która niejednemu już zawróciła w głowie – dzięki niej zwyczajne „cztery ściany” jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki całkowicie zmienią swoje oblicze. Magiczna przemiana dotyczy nie tylko prywatnych wnętrz, ale także miejsc o otwartym charakterze: lokali gastronomicznych, hoteli, klubów i dyskotek. Nie można zapominać o bardziej przelotnych przedsięwzięciach, czyli eventach – ich zadaniem jest wywarcie maksymalnie dobrego wrażenia w maksymalnie krótkim czasie. W świecie, w którym każdy z nas jest atakowany setkami rozmaitych przekazów, nie jest to łatwe zadanie…

poznań design days inspirowani nunoni terra (11)Źródło: www.nunoni.com

Po czym poznać udany event?

Przede wszystkim po jego niepowtarzalności. Grunt to wyróżnić się na tle innych i zapaść w pamięci Klientów. Kluczem do sukcesu są oryginalne dekoracje o wielu zastosowaniach. Zaskocz wszystkich podświetlanym stołem – siedziskiem, a jednocześnie nośnikiem reklamy, zaintryguj podwieszanymi kulami Moon i wywołaj sensacje niebanalnymi stołami od nuno’ni.

poznań design days inspirowani nunoni terra (10)Źródło: www.nunoni.com

Jak stworzyć niezapominaną imprezę?

Kolekcja mebli od nuno’ni to nie tylko rozwiązania do aranżacji wnętrz. Wykorzystaj je jako oryginalne lampy lub nośniki reklamy. Bez obaw, wykonano je z polietylenu, dzięki czemu oprą się uszkodzeniom mechanicznym – wyjdą bez szwanku z każdego przyjęcia! Podświetlane kostki uświetniły już niejedną imprezę, między innymi Poznań Design Days 2016, podczas którego stały się siedziskami dla setek odwiedzających. Równie dobre wrażenie wywołały siedziska Loft i świecące bary w czasie Wawa Design Festiwal oraz Wawa Design Days– intensywne użytkowanie przez kilka pełnych atrakcji dni w żaden sposób nie wpłynęły na minimalistyczny, modny wygląd dekoracji.

Wawa Design Festiwal 2015Źródło: www.nunoni.com

Do odważnych świat należy!

Światło to element, na który zwracamy uwagę niezależnie od sytuacji. Dlaczego nie wykorzystać tego również podczas planowania eventu lub przyjęcia w gronie przyjaciół? Marka nuno’ni proponuje kilka ciekawych rozwiązań dodatkowo przykuwających spojrzenia gości: możesz wybrać oświetlenie energooszczędne lub żarówkę RGB, dzięki którym nie musisz pamiętać o ładowaniu akumulatora. Druga opcja to moduł RGB z pilotem i wbudowanym akumulatorem. Dzięki niemu Twoja dekoracja rozświetlać będzie otoczenie aż przez 12 godzin bez potrzeby ładowania – w sam raz na całą noc niezapomnianej zabawy.

meble nunoni eventy (1)Źródło: www.nunoni.com

Plastik jest fantastik

Pora oswoić strach przed tworzywami sztucznymi! Czy wiesz, że polietylen, udoskonalona odmiana tradycyjnego ‘plastiku’, jest produkowana przy mniejszym poborze energii niż on? W ten sposób do atmosfery dostaje się mniej szkodliwego CO2. Co więcej, polietylen można przetwarzać wielokrotnie, nie tak jak w przypadku papieru, którego włókna z czasem stają się słabsze – to gotowy pomysł na event w stylu ‘eko’!

meble nunoni eventy (2)Źródło: www.nunoni.com