Terra Flower Power – jak głosować?

terra flower power - jak głosować

Bez obaw, to proste! Aby głosowanie było przejrzyste, przygotowaliśmy specjalną aplikację. Zobacz, w jaki sposób poruszać się po niej i wspomóc miasto, które zasługuje na miano Najpiękniej Ukwieconego w Polsce.

terra flower power - jak głosować

Głosowanie rozpoczyna się już w najbliższy piątek, 1 sierpnia i potrwa do końca miesiąca. Zwycięzcę poznamy już 1 września, ale co zrobić, by okazał się nim właśnie Twój faworyt? Poznaj kilka prostych kroków do oddania głosu:

Galeria konkursowa znajduje się na niniejszym blogu, jednak głosowanie odbywa się za pośrednictwem Facebooka – w ten sposób możemy dotrzeć do większego grona odbiorców. Jeśli jesteś użytkownikiem portalu – poświeć kilka sekund na to, by przyczynić się wybrania tegorocznego zwycięzcy.

Zaloguj się na portalu Facebook, następnie wyszukaj nasz profil www.facebook.com/inspirowani. W panelu po lewej stronie znajdują się aplikacje: wybierz tę o nazwie Terra Flower Power.

Teraz Facebook przeniesie Cię na stronę aplikacji. Pamiętaj, że korzystanie z niej wymaga polubienia naszego fanpage’a. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, kliknij „lubię to” –  będzie nam miło widzieć Cię w gronie Inspirowanych Naturą! Gdy to zrobisz, przejdź do aplikacji poprzez znajdujący się poniżej przycisk „głosuj”.

Po trzecie. Przed Tobą galeria uczestników. Przy każdym zdjęciu znajduje się opcja „głosuj” – kliknij, by oddać swój głos. Po najechaniu na każde zdjęcie ukaże Ci się licznik z oddanymi dotąd głosami, a także możliwość podglądu danej fotografii. Pamiętaj, że możesz oddać jeden głos na konkretnego uczestnika!

info_glosowanie_plebiscyt_2014Zdjęcie szczególnie Cię ujęło? Chcesz wyrazić swoją opinię? Możesz to zrobić po kliknięciu na zdjęcie. Ale to nie koniec udogodnień! Aby przedstawić swojego faworyta szerszemu gronu, udostępnij zdjęcie na swoim profilu na FB lub pintereście. Możesz też wysłać specjalną wiadomość do swoich przyjaciół, w której zachęcisz ich do głosowania na dane miasto – wystarczy, że użyjesz opcji „wyślij”.

Jeśli oddałeś już głos w plebiscycie Terra Flower Power – Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce, nie zapomnij śledzić losów swojego faworyta. Najświeższe informacje, aktualny ranking znajdziesz na blogu oraz na naszym fanpage’u.

Szczegóły plebiscytu znajdziesz w regulaminie. (aktualizacja 22 lipca)

Kliknij tutaj, by poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Zeszłoroczne zgłoszenia i ranking znajdziesz w zakładce plebiscyt 2013.

Kliknij tutaj, by przejść do aplikacji konkursowej na portalu Facebook.