Życie w kwiatach

19 sierpnia 2016
image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Tonące w promieniach słońca grządki pełne kwiatów, bukiety żonkili i naręcza piwonii wyglądają jak nie z tego świata, jednak dla tej kobiety to codzienność. Zobacz bajeczne zdjęcia kwiatów Erin Benzakein.

Erin Benzakein (12)

Źródło: www.instagram.com/floretflower

Erin Benzakein jest florystką, fotografką, pisarką, a do tego mamą dwójki dzieciaków. Razem z rodzina mieszka na malowniczej farmie w Skagit Valley, w stanie Waszyngton. Swoją przygodę z kwiatowymi kompozycjami rozpoczęła podobnie jak wielu z nas: od pracy w ogrodzie babci, która nauczyła ją podstaw opieki nad roślinami.

Erin Benzakein (17)Źródło: www.instagram.com/floretflower

Obecnie rodzina ma kwitnącą farmę, studio kreatywne i centrum edukacji, w którym przekazuje wiedze na temat sztuki botanicznej. Marzenia się spełniają… a dowód tego możecie zobaczyć na bajecznych zdjęciach, na jakich Erin uwiecznia swoją pracę, a zarazem codzienność.

Erin Benzakein (16)Źródło: www.instagram.com/floretflower

Kiedy pierwsze kwiaty słodkiego groszku pojawiły się w moim nowym ogrodzie, poczułam się, jakby babcia była nadal ze mną. Wiedziałam, że znalazłam swoje powołanie” – zaznacza Erin na swojej stronie.

Erin Benzakein (4)Źródło: www.instagram.com/floretflower

Efekt zamiłowania amerykanki możemy podziwiać na niesamowitych zdjęciach, które systematycznie publikuje na swoim profilu w serwisie Instagram. Zobaczcie, jak piękne staje się życie, gdy łączycie pracę zawodową z największym hobby!

Erin Benzakein (2)Źródło: www.instagram.com/floretflower

Zobacz więcej zdjęć Erin lub przejdź do serwisu Instagram:

Źródło: www.instagram.com/floretflower

Zapisz

Dodaj komentarz