Zioła, zima i zieleń

Tagi: designerskie dodatki, domowe dodatki, doniczki na zioła, doniczki ziołowe, 3 stycznia 2018
image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Czy takie połączenie jest możliwe? Czy żywe kolory i zapach świeżych ziół może towarzyszyć nam również zimą? Odpowiedź na te pytania wcale nie musi być przecząca – dziś zdradzamy, jak zaprosić powiew wiosny do wnętrza, gdy na zewnątrz ciągle sypie śnieg…

tbasket-smart-teraplast-5

W momencie, gdy ani ilość słońca nie nastrajają optymistycznie, wcale nie trzeba poddawać się chandrze. Najlepszą obroną jest atak, dlatego postawmy na kolorowe dodatki, które pozwolą przemycić do kuchni nieco aromatów i kolorów przywodzących na myśl wiosnę…

Na balkonie

Na niewielkiej przestrzeni sprawdzi się stół do rozsadu od Elho lub warzywnik marki TeraPlast. Obecnie na rynku dużo jest karłowatych odmian warzyw i owoców, dzięki czemu możemy „zmieścić” na balkonie jeszcze więcej kolorowych i smakowitych roślin. Ze względu na ergonomiczną budowę i obecność podwójnego dna, warzywniki jeszcze dłużej magazynują raz dostarczoną wodę – to wygoda dla ogrodnika, jak i gwarancja zdrowych roślin na dłużej!

warzywnik-basilio-teraplast-6

Na parapecie

A może lubisz gotować i to kuchenne eksperymenty stanowią Twój oręż wobec zimowej chandry? Wybierz więc doniczki na zioła od Elho – te poręczne pojemniki to nie tylko możliwość wygodnego serwowania aromatycznych dodatków, ale także miłe dla oka formy i kolory. Lubisz zapach mięty i bazylii w środku zimy? Posadź ją w soczyście zielonym pojemniku!

doniczka Brussels Herbs Elho

W donicy…

Nic tak nie poprawia nastroju jak kontakt z naturą – a szczególnie zimą. Warto połączyć przyjemne z pożytecznym i zaprosić do swojego otoczenia nie tylko rośliny ozdobne i świeże zioła, ale również eleganckie donice. Pojemniki od TeraPlast są estetyczne i funkcjonalne – na tyle lekkie, by w każdej chwili zmienić ich ustawienie, a takim małym „przemeblowaniem” dodatkowo poprawić sobie nastrój. Niezwykle kolorowe donice o gładkiej powierzchni są łatwe w konserwacji i nie sprawiają problemów przy przesadzaniu – pozostałości gleby można usunąć nawet pod prysznicem! Soczysta limonka, gorąca czerwień, a może… całkowita transparentność, pozwalająca obserwować system korzeniowy domowej uprawy? Sam wybierz sposób, w jaki wprowadzisz do swojego wnętrza rośliny, zioła i powiew wiosny…

doniczki-teraplast-makeithome-1

…i pojemniku

Jeśli jednak donica nie jest tym, czego pragniesz dla swojego wnętrza… posadź zioła w ekotorbie od TeraPlast lub Elho. Lekkie, kolorowe pojemniki mogą sprawdzić się w tradycyjnej roli – jako ekwipunek na codzienne zakupy, ale równie dobrze zagrają rolę pojemnika na artykuły krawieckie, zabawki, odzież, lub… właśnie Twoją domową uprawę. W zależności od wielkości pojemnika, nasadź w nim odpowiednią ilość ziół – ergonomiczny uchwyt torby pozwoli dowolnie zmieniać jej ustawienie: na kuchennym parapecie, na stole lub w pobliżu lodówki.

lizzy bag elho

Uwaga – aby stworzyć maksymalnie dużą powierzchnię uprawy bez zabierania cennego miejsca w kuchni, wybierz torbę T-basket Smart od TeraPlast. Ten funkcjonalny pojemnik stanowi ½ wielkości klasycznej torby i świetnie dopasuje się nawet w mniejsze zakamarki Twojej kuchni i wąskie parapety.

T-Basket Pure

Pamiętaj, że domowe dodatki z polietylenu, są nie tylko lekkie i mocne, ale również przyjazne środowisku. Nie pozwól, by walka z zimową chandra odbywała się kosztem Matki Natury i zrezygnuj z dekoracji, które nie poddają się recyklingowi.

Make it Home

Zakupy w Internecie to dzisiaj codzienność – oszczędność czasu, siły, cierpliwości, a bardzo często i pieniędzy. Nie musisz wychodzić z domu, by kupić donicę, lampę, a nawet fotel. W makeithome.pl znajdziesz wszystko, czego szukasz dla domu i ogrodu – niekończąca się skarbnica oryginalnych inspiracji stoi przed Tobą otworem!

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz