1

Zbliża się Plebiscyt Terra Flower Power 2014!

plebiscyt terra flowe power 2014

Już niespełna tydzień dzieli nas od kolejnych konkursowych emocji! Tegoroczna edycja plebiscytu Terra Flower Power rusza 1 lipca – które z polskich miast okaże się najpiękniejsze? Sami zdecydujecie!

plebiscyt terra flowe power 2014W zeszłorocznej edycji plebiscytu wzięło udział 87 polskich miast – chociaż wszystkie z nich nas zachwyciły, to triumfator mógł być tylko jeden… Szala zwycięstwa do ostatniej chwili przechylała się na różne strony, by ostatecznie zatrzymać się na fotografii z Przecławia (396 głosów) – gratulujemy! Na kolejnych miejscach podium uplasował się  Łabiszyn (323 głosy) i Wieluń (181 głosów).

plebiscyt terra flowe power 2014

Które miasto okaże się najpiękniejsze w tym roku? To zależy tylko od Ciebie – wystarczy, że wyślesz do nas nie więcej niż 5 fotografii prezentujących ukwiecenie Twojej miejscowości przy użyciu produktów firmy Terra. Zobacz jak sprawić, by Twoje ujęcia wypadły jak najlepiej:

plebiscyt terra flowe power 2014

Następnie przejdź do kolejnego kroku: spośród wszystkich zdjęć wybierz 5 najlepszych – wyślij je do nas na adres konkurs@terra-pl.eu. Twoje zgłoszenie umieścimy w specjalnej zakładce na blogu, a jedna fotografia trafi do konkursowej aplikacji na naszym fanpage’u na facebooku.

Teraz wszystko zależy od głosów internautów – zachęć przyjaciół, by głosowali na Twoje miasto, wspólnie możecie sprawić, że zyska miano najpiękniejszego w Polsce, znajdzie się na jednej z kart miejskiego kalendarza Terra, a także zyska cenne nagrody rzeczowe.

plebiscyt terra flowe power 2014

 

 

Na nadesłanie zdjęć masz czas do 22 lipca, a głosowanie kończymy 31 sierpnia.

plebiscyt terra flowe power 2014

To nie wszystko – zgłoś swoje miasto to plebiscytu, a możesz zdobyć nagrodę również dla siebie!

Spośród wszystkich osób, które nadeślą fotografie, wybierzemy kilku szczęśliwców, do których trafią nagrody specjalne – śledźcie bloga, ponieważ więcej szczegółów zdradzimy dopiero w przyszłym tygodniu!

Odliczamy ostatnie dni do rozpoczęcia konkursowych emocji! Już od 1 lipca czekamy na Wasze zgłoszenia i głosy – wspólnie wybierzmy najpiękniejsze miasto w Polsce!

Szczegóły plebiscytu znajdziesz w regulaminie.

Zeszłoroczne zgłoszenia i ranking znajdziesz w zakładce plebiscyt 2013.

plebiscyt terra flowe power 2014