Zaproś wiosnę do swojego miasta!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
To już luty, dlatego czas pomyśleć o wiosennych dekoracjach. Warto przygotować przestrzenie publiczne na ten szczególny czas z kolorowymi miejskimi donicami. Kolorowe pojemniki skutecznie nastroją mieszkańców na wiosnę i Wielkanoc, a także uatrakcyjnią przestrzeń miejską.

Zobacz, na co zdecydował się Gorzów Wielkopolski!

Szarobure pozostałości zimy, niska temperatura, niewielka ilość promieni słonecznych… to wszystko sprawiało, że gorzowski skwer przy ulicy Obotryckiej nie prezentował się okazale. Brak roślin, które przetrwałyby w takich warunkach sprawiał, że okolica wyglądała mało atrakcyjnie. To bardzo dotkliwe, szczególnie wobec zbliżającej się wielkimi krokami Wielkanocy. Przestrzeń wymagała wprowadzenia kolorów, roślin i świątecznych dekoracji.

Zobacz film prezentujący dekorację  z Gorzowa Wielkopolskiego:

21 marca 2016 roku na skwerze przy ulicy Obotryckiej stanęła niezwykła pisanka. Wielkie, przeszło 2-metrowe jajo o fantazyjnych kolorach sprawiło, że dekoracji wprost nie dało się przegapić. Ale to nie wszystko… Donice kwiatowe Gianto w soczystych kolorach znalazły się tuż obok wielkiej pisanki jako dopełnienie barwnej wielkanocnej dekoracji Gorzowa.

donica miejska gianto terraformŹródło: www.terraform.pl

Polietylen – materiał, z którego zostały wykonane pojemniki, gwarantuje najwyższą odporność na uszkodzenia mechaniczne i niezmiennie żywy kolor. Donice są praktycznie niezniszczalne, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla miast, i to nie tylko na okres Wielkanocy. Gigantyczna pisanka w pięknych kolorach oraz trzy barwne donice, które wypełniły się bratkami, to idealny sposób na powitanie wiosny i stworzenie świątecznej dekoracji!

donica miejska gianto terraformŹródło: www.terraform.pl

Wyjątkowe rozwiązania dla wyjątkowej przestrzeni

Donice Gianto w kilka chwil odmieniły przestrzeń gorzowskiego skweru. Są zrobione z materiałów odpornych na najtrudniejsze warunki pogodowe i uszkodzenia mechaniczne. Niezależnie do lokalizacji tworzą modne aranżacje placów i rynków, sprawdzą się też w bardziej zabudowanych przestrzeniach. Ich możliwości są ogromne – stojące pionowo bądź „przewrócone” – bez względu na pomysł, efekt będzie świetny! Nutka nietuzinkowych pomysłów sprawi, że Twoje Miasto będzie równie wyjątkowe, co nadchodząca wiosna.

wielkie donice gianto inspirowani natura (1)Źródło: www.terraform.pl

Rodzina donic miejskich Gianto z kolekcji TerraForm to wybór najciekawszych rozwiązań do miejskiej przestrzeni. Co powiesz na wielki kolorowy pojemnik w naturalnej lub nieco „przewrotnej” formie na reprezentacyjnym placu w centrum? Zaaranżuj je tak, jak sam zapragniesz – możliwości są niezliczone!

wielkie donice gianto (9)Źródło: www.terraform.pl

 


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz