Zaprojektuj linię mebli miejskich!

Marka nuno’ni ma przyjemność ogłosić konkurs „nuno’ni: INvisible” na zaprojektowanie linii mebli miejskich inspirowanych powstałymi prototypami. Do udziału zapraszamy zarówno młodych twórców, studentów, absolwentów uczelni artystycznych, jak i grupy projektowe czy studia architektoniczne.

nunoni-invisible-konkurs-2Źródło:www.nunoni.com/pl/konkurs

Warunkiem udziału w konkursie jest stworzenie autorskiego projektu linii nowoczesnych mebli w oparciu o dwa prototypy prezentowane na stronie www.nunoni.com/konkurs. Kompletne zgłoszenie to takie, które zawiera propozycje wykorzystanych materiałów oraz rozwiązań technologicznych. Gotowe koncepcje w formacie .pdf  należy przesłać na adres e-mail konkurs@nunoni.com.

Na prace czekamy od 1 września do 14 listopada 2016 r. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się na początku grudnia. Nadesłane prace będzie oceniać profesjonalne jury. Nagrodą w konkursie będzie produkcja zaprojektowanej linii mebli pod nazwą „nuno’ni city” i sygnowanie całości nazwiskiem autora / nazwą grupy projektowej, zaproszenie do stałej współpracy oraz 1 tys. zł.

Zwycięski projekt zostanie wybrany według kryterium funkcjonalności i oryginalności, by stworzone na jego podstawie meble zgadzały się z misją, jaka przyświeca marce nuno’ni. – Nie godzimy się na bylejakość, odtwórczość. Szukamy klasycznych form i inspirujemy się ich prostotą w tworzeniu nowych. Od początku swojej działalności chcemy promować i wspierać młodych twórców, którzy z rzeczy zwykłych potrafią zrobić coś, co zapiera dech – mówi Maciej Albinowski, dyrektor kreatywny marki nuno’ni. I dodaje: – Życzymy sobie, aby udział w konkursie dodał uczestnikom skrzydeł i wspomógł ich karierę.