Zakręcony, zakręcona… Jedyne takie ławki miejskie

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Czy ławka miejska musi mieć zwyczajną formę? Czy musi być drewniana? A może zamiast tego stanie się niepowtarzalną ozdobą przestrzeni, a na dodatek… wprowadzi do niej naturalną roślinność? To możliwe!

Miejska zebra – okrągła ławka z donicą

To właśnie ją pokochali uczestnicy tegorocznego Jarmarku Świętojańskiego we Wrocławiu. Okrągła ławka miejska – Zebra, nie dość, że wykonana jest  z kolorowych elementów, to jeszcze ma niezwykłe oparcie, które stanowi wielka donica miejska, będąca w stanie pomieścić nie tylko rośliny ozdobne, ale nawet duży krzew i drzewo. Dzięki tak oryginalnej formie stanowi ciekawe dopełnienie pozbawionego drzew skweru, brukowanego miejskiego placu lub… placu zabaw, na którym czas spędzają najmłodsi. W jakim zakątku swojej przestrzeni ulokujesz tak kolorową ławkę?

awka miejska zebra z donicą gianto terracitypl 2

Wrocław | źródło: www.terracity.pl

jesienne nasadzenia donice miejskie kwietniki miejskie meble miejskie września (43)

Września | źródło: www.terracity.pl

Miasto na fali – modułowa ławka inspirowana naturą

Serpentyna „przetykana” donicami czy okrąg z pojemnikiem na kwiaty w jego centrum? Ławka miejska Wave daje takie właśnie możliwości – jej podstawową wersję tworzą moduły do dowolnej modyfikacji. Swobodne łączenie mebli miejskich to świetny sposób na stworzenie niepowtarzalnej kompozycji – takich dekoracji nie sposób znaleźć nigdzie indziej. Dobór kształtu siedziska jest dopiero początkiem „zabawy przestrzenią” – kolejny krok to dobór pojemnika na kwiaty – jednego, dwóch… Tu nie ma ograniczeń! Ławka miejska Wave została opracowana tak, by móc łatwo zestawić ją z donicą Gianto – popularnym modelem, który już od dawna zdobi wiele miast – tak jak w Opolu!

meble miejskie mała architektura ławka wave terra city opole 14

Opole | źródło: www.terracity.pl

awki miejskie terracity wave mrzeżyno 3

Mrzeżyno | źródło: www.terracity.pl


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz