Plebiscyt
Zakochaj się w donicach

Zakochaj się w donicach

16 sierpnia 2012


image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Nic tak nie stanowi idealnego połączenia jak piękne rośliny z designerskimi donicami miejskimi. To zdecydowanie para doskonała, której związek będzie trwał przez wiele lat.

Duże donice coraz częściej stają się nie tylko miejscem na posadzenie roślin, obecnie odgrywają także role, które wcześniej przypisywaliśmy meblom. Mogą efektownie kształtować architekturę krajobrazu, dzielić daną przestrzeń, a nawet przysłonić mniej atrakcyjne widoki. Możliwości jest naprawdę wiele. Tylko od Twojej wyobraźni i kreatywności zależeć będzie ich przeznaczenie.

Donice z kolekcji Long firmy TerraForm świetnie sprawdzą się w przestrzeni miejskiej. Podłużna forma donic idealnie nadaje się do ozdoby niemalże wszystkich przestrzeni otwartych, począwszy od ciągów komunikacyjnych, deptaków, parków, a także prywatnych posesji mieszkalnych.

duże doniceŹródło: Archiwum Terra

Donice Tetrae, Droll czy Sepa będą świetnie wyglądać, gdy zestawimy je w grupie. Warto wtedy ukwiecić takie donice identycznie i ustawić obok siebie w szyku. Dzięki tym samym barwom kwiatów oraz liści stworzą mocny akcent w przestrzeni.

Donice zostały zaprojektowane tak, aby przy swojej wielkości nie zagubiły gustownej linii i innych walorów estetycznych. Ich solidne wykonanie  i duża pojemność stanowią perfekcyjne podłoże dla wzrostu i rozwoju najbardziej wymagającej roślinności.

Podłużna linia w połączeniu z odpowiednim kolorem są najlepszym rozwiązaniem na zagospodarowanie przestrzeni miejskiej. Tak, by podkreślić rangę i ekskluzywny charakter otoczenia.

To znakomity element ułatwiający kształtowanie architektury miejskiej. Są idealne dla poszukiwaczy ekstrawaganckich pomysłów na aranżację deptaków, domów, urzędów czy ulic.

miejskie doniceŹródło: Archiwum Terra

« »

Dodaj komentarz