Wyróżnij się lub zgiń – donice dla hoteli

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Rynek hotelarski w Polsce kwitnie. Kolejne obiekty zachwycają swoimi ofertami, kuszą wyjątkową kuchnią, stylowym wyposażeniem i profesjonalną obsługą. Goście mogą liczyć na maksimum wygody, dlatego swobodnie wybierają opcję najlepiej spełniającą ich potrzeby. Konkurencja nie śpi! Jak ją wyprzedzić i skutecznie wyróżnić swoją ofertę?

Wejście –  bo liczy się pierwsze wrażenie

11 sekund – tyle potrzebuje ludzki umysł, aby stwierdzić, czy dany człowiek lub obiekt jest godzien zainteresowania. Na nic dalsze starania! W przypadku hoteli tak zwane „pierwsze wrażenie” musi być oszałamiające! To właśnie  zmysł wzroku, chłonąc estetyczne, naturalne dekoracje, podejmuje decyzje. Wpłyń na postrzeganie swojego obiektu poprzez donice ulokowane tuż przy wejściu:

Lobby – na dobry początek

A co dalej? Hotelowy gość musi zostać odpowiednio powitany. Czy jest ku temu lepsze narzędzie niż stylowe meble i kwiaty? Nasadzone w eleganckich donicach, stworzą obietnicę równie stylowego wnętrza i gwarancję doskonałej obsługi. Lobby to doskonałe miejsce dla zaskoczenie gościa roślinnością w atrakcyjnej oprawie.

donice dla hoteli dekoracje dla hoteli oferta horeca design terraform 34

źródło: www.terraform.pl

Hall – jesteś na dobrej drodze!

Hotelowy korytarz to świetne miejsce dla roślin. To miejsce tranzytowe, jedynie mijane przez gości, właśnie dlatego warto zaskoczyć ich kontynuacją kompozycji sprzed wejścia oraz z lobby. Podłużne donice nie zakłócą komunikacji i zagrają rolę dodatkowego, eleganckiego mebla w stylowym hallu. Bez obaw: przypadkowe uszkodzenia wózkami hotelowymi czy bagażami gości nie są w stanie ich uszkodzić.

donice dla hoteli dekoracje dla hoteli oferta horeca design terraform 26

źródło: www.terraform.pl

Pokój – bo liczy się wnętrze

Pokój to główny cel wizyty gości, dlatego to właśnie tutaj warto ulokować najciekawsze dekoracje. Nie tylko meble, nie tylko piękne dywany czy zasłony decydują o jakości pobytu – element natury jest zawsze pożądany. Rośliny w ciekawych donicach dopełnią wyposażenia pokoju i ożywią go kolorami oraz zapachami. Łatwa w czyszczeniu powierzchnia pojemników to krótsze prace porządkowe i jeszcze lepszy efekt wizualny.

donice dla hoteli dekoracje dla hoteli oferta horeca design terraform 12

źródło: www.terraform.pl

Restauracja – w apetycznym otoczeniu

Posiłek jest „jedzony” wszystkimi zmysłami – nie tylko smak, ale również percepcja otoczenia przez węch i wzrok odgrywają ważną rolę. W hotelowej restauracji również nie powinno zabraknąć roślin w donicach, które nie tylko wprowadzą element estetyczny, ale również, dzięki swojej budowie, pozwolą stworzyć dyskretne ścianki działowe – bez potrzeby budowania dodatkowych przegród, z wielką korzyścią dla prywatności gości.

donice dla hoteli dekoracje dla hoteli oferta horeca design terraform 32

źródło: www.terraform.pl

Spa – relaks dla wszystkich zmysłów

Przyjemny szum wody, komfortowe otoczenie – niejeden hotel może poszczycić się strefą relaksu pełną takich udogodnień. Poczucie relaksu potęguje nastrojowe światło – również to, emitowane przez nowoczesne donice. Umieszczając w nich rośliny, można uzyskać efektowne dopełnienie hotelowej strefy SPA.

donice dla hoteli dekoracje dla hoteli oferta horeca design terraform 25

źródło: www.nunoni.com

Ogród – wypoczynek w zgodzie z naturą

Pełen zieleni ogród to duma niejednego hotelu – jego uliczki można ciekawie wytyczyć, ustawiając donice z kwiatami. Uświetnią one pobyt gości przez cały rok, również jesienią i zimą, bez najmniejszego uszczerbku na wyglądzie.

donice dla hoteli dekoracje dla hoteli oferta horeca design terraform 14

źródło: www.terraform.pl

Taras –  miejsce z dobrym widokiem

Błękitny ocean, tafla jeziora czy tętniące życiem miasto – hotelowy taras oferuje mnóstwo widoków! Niezależnie od otoczenia on sam również powinien stanowić ucztę dla oczu. Bo czy spoglądanie na bezkresny horyzont nie jest przyjemniejsze w otoczeniu eleganckich dekoracji i w sąsiedztwie naturalnych elementów?

donice dla hoteli dekoracje dla hoteli oferta horeca design terraform 7

źródło: www.terraform.pl

Święta, święta – w wyjątkowym klimacie

Trend spędzania świąt poza domem wymusza konkretne działania – nie tylko oferta hotelu powinna być adekwatna do wyjątkowych momentów roku!

donice dla hoteli dekoracje dla hoteli oferta horeca design terraform 3

źródło: www.terrachristmas.pl

donice dla hoteli dekoracje dla hoteli oferta horeca design terraform 21

źródło: www.terrachristmas.pl

Dodaj komentarz