Wybraliście – Bielsko-Biała Najpiękniej Ukwieconym Miastem w Polsce

4030 głosów – tak imponujący, rekordowy wręcz wynik dał Bielsku-Białej pewny tytuł Najpiękniej Ukwieconego Miasta. Na kolejnych miejscach podium, z równie rekordową  pulą „lajków” witamy Wrocław oraz „weterana” plebiscytu – miasto Kęty. Podsumowujemy plebiscyt Terra Flower Power:

Dziesiątki zgłoszeń, trzy tygodnie głosowania, tysiące głosów – oto plebiscyt Terra Flower Power w skrócie. W tym roku do wyjątkowych należy przede wszystkim zaangażowanie mieszkańców, którzy łącznie oddali na swoje miejscowości przeszło 15 tysięcy głosów! Fotograficzne zgłoszenia z Waszych miast zbieraliśmy od 1 lipca do 3 sierpnia. Następnie przyszedł czas na kluczowy etap – głosowanie za pośrednictwem galerii na naszym facebookowym profilu. Po trzech tygodniach, 17 sierpnia o godzinie 11:00 poznaliśmy zwycięskie, Najpiękniej Ukwiecone Miasto – Bielsko-Białą!

Poniżej zobaczysz zdjęcia reprezentujące Najpiękniej Ukwiecone Miasta w Polsce:

Równie wyjątkowo zaprezentowali się  w tym roku uczestnicy – imponuje nie tylko wspaniały wynik Bielska-Białej (4030 głosów!), ale również postawa samym zgłaszających miasto do zabawy. W tym roku pośród „tradycyjnych” zgłoszeń nadesłano również jedno, podsumowujące lata pracy Pana Jana Kowala na rzecz lokalnej zieleni na jednym z wrocławskich osiedli.

Poznaj wszystkich uczestników plebiscytu Terra Flower Power:

 

Właśnie takie sygnały od Was są dla nas doskonałym sygnałem, iż w lokalnej społeczności tkwi największa moc! Nagrodę – w pełni ukwieconą donicę z siedziskiem lub stołem zdobyliście właśnie dla siebie – i to sami głosujący będą mogli cieszyć się nową dekoracją już przyszłej wiosny. Mamy nadzieję, iż pieczę nad nią obejmie sam Pan Jan Kowal!

 

 

Dziękujemy wszystkim zgłaszającym miasta do konkursu, osobom odpowiedzialnym za uwiecznioną na nadesłanych zdjęciach zieleń oraz głosującym za pośrednictwem Facebooka. Pokazaliście, jak ważna jest przyroda w Waszym otoczeniu. Emocje po tegorocznej edycji plebiscytu Terra Flower Powoli opadają… jednak to nie koniec atrakcji – już niebawem rozdany nagrody dodatkowe – wiszące doniczki od partnera wydarzenia, sklepu www.makeithome.pl. Powędrują one do autorów dziesięciu najpiękniejszych zdjęć.

 

wiszące doniczki Elho makeithome.pl(6)

 

Wszystkie trzy nagrody główne powędrują do zwycięzców już przyszłej wiosny. Donice XXL z kolekcji TerraForm przekazała firma Terra Group, ukwieci je dla Was firma Ulińscy, a podłoże dostarczy marka Substral – partnerzy wydarzenia.

 

 

Zajrzyj na stronę plebiscytu, poznaj regulamin i znajdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

www.inspirowaninatura.pl/plebiscyt2020

Głosowanie na FB

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziecie tutaj – klik

Poznaj szczegóły zeszłorocznych zmagań w Plebiscycie – klik

 

lub…

 

Przejdź do sklepu: Make it Home i znajdź coś dla siebie!