Wybraliście – Bielsko-Biała Najpiękniej Ukwieconym Miastem w Polsce

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
4030 głosów – tak imponujący, rekordowy wręcz wynik dał Bielsku-Białej pewny tytuł Najpiękniej Ukwieconego Miasta. Na kolejnych miejscach podium, z równie rekordową  pulą „lajków” witamy Wrocław oraz „weterana” plebiscytu – miasto Kęty. Podsumowujemy plebiscyt Terra Flower Power:

baner plebiscyt zwyciezcy 2020

Dziesiątki zgłoszeń, trzy tygodnie głosowania, tysiące głosów – oto plebiscyt Terra Flower Power w skrócie. W tym roku do wyjątkowych należy przede wszystkim zaangażowanie mieszkańców, którzy łącznie oddali na swoje miejscowości przeszło 15 tysięcy głosów! Fotograficzne zgłoszenia z Waszych miast zbieraliśmy od 1 lipca do 3 sierpnia. Następnie przyszedł czas na kluczowy etap – głosowanie za pośrednictwem galerii na naszym facebookowym profilu. Po trzech tygodniach, 17 sierpnia o godzinie 11:00 poznaliśmy zwycięskie, Najpiękniej Ukwiecone Miasto – Bielsko-Białą!

Poniżej zobaczysz zdjęcia reprezentujące Najpiękniej Ukwiecone Miasta w Polsce:

Równie wyjątkowo zaprezentowali się  w tym roku uczestnicy – imponuje nie tylko wspaniały wynik Bielska-Białej (4030 głosów!), ale również postawa samym zgłaszających miasto do zabawy. W tym roku pośród „tradycyjnych” zgłoszeń nadesłano również jedno, podsumowujące lata pracy Pana Jana Kowala na rzecz lokalnej zieleni na jednym z wrocławskich osiedli.

Poznaj wszystkich uczestników plebiscytu Terra Flower Power:

wszyscy zwyciezcy terra 1 scaled

 

Właśnie takie sygnały od Was są dla nas doskonałym sygnałem, iż w lokalnej społeczności tkwi największa moc! Nagrodę – w pełni ukwieconą donicę z siedziskiem lub stołem zdobyliście właśnie dla siebie – i to sami głosujący będą mogli cieszyć się nową dekoracją już przyszłej wiosny. Mamy nadzieję, iż pieczę nad nią obejmie sam Pan Jan Kowal!

 

nagrody 2020 2

 

Dziękujemy wszystkim zgłaszającym miasta do konkursu, osobom odpowiedzialnym za uwiecznioną na nadesłanych zdjęciach zieleń oraz głosującym za pośrednictwem Facebooka. Pokazaliście, jak ważna jest przyroda w Waszym otoczeniu. Emocje po tegorocznej edycji plebiscytu Terra Flower Powoli opadają… jednak to nie koniec atrakcji – już niebawem rozdany nagrody dodatkowe – wiszące doniczki od partnera wydarzenia, sklepu www.makeithome.pl. Powędrują one do autorów dziesięciu najpiękniejszych zdjęć.

 

wiszące doniczki Elho makeithome.pl(6)

 

Wszystkie trzy nagrody główne powędrują do zwycięzców już przyszłej wiosny. Donice XXL z kolekcji TerraForm przekazała firma Terra Group, ukwieci je dla Was firma Ulińscy, a podłoże dostarczy marka Substral – partnerzy wydarzenia.

 

 

Zajrzyj na stronę plebiscytu, poznaj regulamin i znajdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

www.inspirowaninatura.pl/plebiscyt2020

Głosowanie na FB

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziecie tutaj – klik

Poznaj szczegóły zeszłorocznych zmagań w Plebiscycie – klik

 

lub…

 

Przejdź do sklepu: Make it Home i znajdź coś dla siebie!


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group

Dodaj komentarz