Do wyboru, do koloru – skomponuj idealną choinkę miejską

Do wyboru, do koloru – skomponuj idealną choinkę miejską

Tagi: miejskie choinki, nakładki na kwietniki, świąteczne bombki, wieże kwiatowe, 23 listopada 2017


image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Stonowany mat, lustrzany połysk, szalony brokat, a może… zupełnie odmienny pomysł? Sposób, w jaki zaprezentują się świąteczne dekoracje miejskie zależy wyłącznie od wyobraźni. Małe bombki w najróżniejszych odcieniach i wielu rodzajach wykończenia i niewielkie ażurowe gwiazdy otwierają przed każdym miastem nowe możliwości w aranżowaniu bożonarodzeniowych kompozycji.

Święta coraz bliżej, jednak nadal można skomponować niepowtarzalną dekorację z użyciem nakładek i mocowanych na nich bombek! Ale… jak wybrać kolorowe dodatki, by w tak krótkim czasie uzyskać maksymalnie dobry efekt? Podpowiadamy:

Wieliczka | www.terrachristmas.pl
W pełni blasku

Połyskujące świąteczne bombki to ponadczasowa propozycja nie tylko dla prywatnych wnętrz, ale również przestrzeni publicznej. Dzięki gładkiej powierzchni nie brudzą się, a śnieg z łatwością z nich spływa, dzięki czemu nawet przykryta białym puchem choinka miejska będzie zachwycać kolorowymi akcentami.

nakładki miejskie TerraChristmas

Zielona Góra | www.terrachristmas.pl
Matowa powierzchnia wraca do łask

Stonowana elegancja w przestrzeni publicznej? Odpowiedzią na takie zapotrzebowanie są miejskie choinki z matowymi bombkami. W tym miejscu świetnie sprawdzą się one w aranżacji zakątków, w których wyraźne, połyskujące ozdoby są nie na miejscu. Nie trzeba się jednak ograniczać, bowiem matowa powierzchnia powraca do łask! Warto sprawdzić jej możliwości również w dekoracji choinek w centrach handlowych lub podczas świątecznych jarmarków.

Czas na zabawę!

Rozświetlić mroki zimy, dodać jej kolorów i ciekawej formy – brokatowe bombki są w stanie sprostać tym zadaniom! To nie tylko dekoracja nakładek na wieże kwiatowe, ale również świetna zapowiedź hucznej zabawy sylwestrowej, która czeka mieszańców już kilka dni po Bożym Narodzeniu!

Trzebnica | www.terrachristmas.pl
Przyszłość miejskich dekoracji

Metaliczny połysk może przywodzić na myśl futurystyczne wizje. Nic bardziej mylnego! Świąteczne bombki dla miejskich nakładek o takiej właśnie powierzchni od lat sprawdzają się w dekoracji ulic.

Ażurowe dekoracje jak płatki śniegu

Przestrzenne dodatki z fiberglassu to kolejna propozycja na urozmaicenie miejskich choinek. Dzięki ich wyjątkowej, trójwymiarowej formie, przypominają zwiewne płatki śniegu, tak oczekiwane w czasie świąt Bożego Narodzenia. Delikatna gwiazda na szczycie choinki jest popularnym rozwiązaniem, jednak równie dobrze może zastąpić klasyczne, okrągłe bombki lub wystąpić w ich towarzystwie. Wszystko zależy od wyobraźni – świąteczna aranżacja miasta to przecież kreatywne zadanie!

Milicz | www.terrachristmas.pl
Bombki inne niż wszystkie

Przytulne i sprawiające wrażenie tak miękkich, że chciałoby się ich dotknąć! Takie właśnie są bombki dla miejskich nakładek wykonane z kolorowego floku. Ta wyjątkowa powierzchnia sprawia, że dekoracje są zupełnie inne niż wszystkie, odmienne również od tych, jakie znane są z domowych kompozycji.

Nie pękaj!

Solidne tworzywo sztuczne – to właśnie dzięki niemu bombki mocowane na nakładkach na wieże kwiatowe są aż tak wytrzymałe. Niezmiennie doskonały wygląd, niezależny od warunków pogodowych, a nawet potrąceń przez uważnych przechodniów to ogromna korzyść dla miasta, wynikająca z braku konieczności wymiany dekoracji.

Trzebnica | www.terrachristmas.pl

« »

2 komentarze do wpisu „Do wyboru, do koloru – skomponuj idealną choinkę miejską”

Dodaj komentarz