Wybierz terapię światłem

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Ciemno wszędzie, głucho wszędzie? Niekoniecznie, odpowiednie oświetlenie poprawi nastrój, zrekompensuje niedobry słońca i stworzy przyjemną, ciepłą atmosferę. Nawet jesienią!

podświetlane doniceŹródło: www.terraform.pl

W ogrodach i na tarasach spędzamy wiele czasu wiosną oraz latem, gdy robi się chłodniej wolimy raczej skryć się w ciepłych pieleszach. Wraz z niskimi temperaturami podświetlane dekoracje również powracają do wewnątrz, by tam przeczekać do kolejnego sezonu. Ale tak wcale nie musi być!

podświetlane donice TerraFormŹródło: www.terraform.pl

Również jesienią możemy cieszyć się efektownie oświetlonym ogrodem i tarasem. Podświetlane donice z kolekcji TerraForm bez problemu przetrwają nawet w niskich temperaturach, stworzą przy tym niesamowitą, tajemniczą aurę, która doskonale wprowadzi nas w okres świąteczny.

podświetlane doniceŹródło: www.terraform.pl

Oświetlenie ogrodu i okolic domu jest bardzo ważne w okresie, gdy zmrok zapada wcześniej, często przyczyniając się do spadku kondycji psychicznej. Podświetlane donice TerraForm ustawione w szeregu tuż przed wejściem do domu stworzą przyjemny nastrój i skutecznie przegonią jesienne smutki.

donice podświetlaneŹródło: www.terraform.pl

Oświetlenie ogrodu warto zaprojektować tak, by spełniało jednocześnie funkcję estetyczną i praktyczną. Właśnie dlatego, poza atrakcyjnym wyglądem i światowym designem podświetlane donice TerraForm cechuje jeszcze odporność zmienne warunki i uszkodzenia, wodoszczelność oraz stabilność.

donice podświetlaneŹródło: www.terraform.pl

Zastosowana w nich instalacja elektryczna spełniała wszelkie wymogi bezpieczeństwa, umożliwiając jednocześnie stworzenie dekoracji na otwartym powietrzu. Odpowiednio rozmieszczone pojemniki stworzą więc wyraźną i pewną ścieżkę, po której można się swobodnie poruszać – bez najmniejszego ryzyka wypadków.

podświetlane doniceŹródło: www.terraform.pl

Dobrze oświetlone schody nigdy nie będą miejscem wypadku, co więcej, jasne otoczenie odstraszy potencjalnego włamywacza, a nam znacznie usprawni drobne czynności, takie jak poszukiwanie kluczy. Zaproszonym gościom dużo łatwiej będzie dostrzec dany budynek już z ulicy i już nigdy nie stracą czasu na poszukiwaniu adresu!

donice podświetlaneŹródło: www.terraform.pl

Podświetlane donice TerraForm sprawią również, że powrót po ciężkim dniu w pracy będzie prawdziwą przyjemnością, nawet wówczas, gdy dookoła od dawna panuje już półmrok. To skuteczna terapia światłem potwierdzona przez osoby, które już podjęły kurację!

podświetlane doniceŹródło: www.terraform.pl

podświetlane doniceŹródło: www.terraform.pl


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group

Dodaj komentarz