1

Włoski sposób na karnawał

podświetlane donice TerraForm

Karnawałowe przyjęcie bez odpowiedniego oświetlenia i dekoracji nie będzie zaliczone do udanych. Recepta na udaną, niezapominaną zabawę pochodzi z Włoch i jest niezwykle prosta. Oto ona:

podświetlane donice TerraFormŹródło: www.terraform.pl

W karnawale liczy się przede wszystkim dobra zabawa. Niezliczona ilość przyjęć prywatnych, setki masowych imprez, a każda z nich wymaga odpowiedniego oświetlenia. Klasyczne lampy nie nadają się jednak na tę okazję! Najciekawsze rozwiązania proponuje naród znany z zamiłowania do designu, dobrej zabawy, tańca i rozrywek.

Donice Podświetlane Y-Pot TerraFormŹródło: www.terraform.pl

Włosi stworzyli kolekcję, na która składają się niezwykłe, bo podświetlane donice, wprost idealne do aranżowania karnawałowych przyjęć.

podświetlane doniceŹródło: www.terraform.pl

Podświetlane donice mogą służyć jako pojemniki na napoje, po które goście chętnie sięgają podczas zabawy na parkiecie. Światło, które generują, nie pozwala ich nie zauważyć, są więc doskonale widoczne nawet w zaciemnionym pomieszczeniu.

Donice Podświetlane Y-Pot TerraFormŹródło: www.terraform.pl

duże, podświetlane donice TerraFormŹródło: www.terraform.pl

Ustawione na zewnątrz będą wizytówką, której po prostu nie da się przeoczyć, tym bardziej, gdy opatrzone zostaną logo danego lokalu. Włosi już skorzystali z tego pomysłu: podświetlana donica Gio Tondo już zdobi jedną z pizzerii – za takim przykładem naprawdę warto podążać!

podświetlane donica Gio Tondo TerraFormŹródło: www.terraform.pl

I tak właśnie postąpili właściciele zielonogórskiego Bistro Lubuskiego – jako ozdobę wejścia wybrali donice X-Pot, które zaintrygowały przechodniów, zachęcając ich do wizyty w lokalu.

duże, podświetlane donice TerraFormŹródło: www.terraform.pl

Na podobne dekoracje postawił zielonogórski klub muzyczny X- Demon – tutaj podświetlane donice Y-Pot doskonale prezentowały się we wnętrzu utrzymanym w ciemnej tonacji. W ten sposób powstała dekoracja idealna na karnawał: niebanalna, rzucająca się w oczy, a jednocześnie funkcjonalna i łatwa w utrzymaniu.

podświetlane duże donice TerraFormŹródło: www.terraform.pl

Podświetlane donice są gwarancją niezapomnianych, ale również bezpiecznych karnawałowych szaleństw. Wykonane są z wytrzymałych i wodoodpornych materiałów, opatrzono je szeregiem certyfikatów – nie ugną się wobec uszkodzeń mechanicznych, nie przeciekną, ani nie przyczynią się do spięć elektrycznych.

Donice Podświetlane Y-Pot TerraForm
Źródło: www.terraform.pl

Mieszkańcy Italii, znani ze swego doskonałego gustu i zamiłowania do zabawy podsuwają najlepsze pomysły na karnawałowe zabawy. Przyjęcie z nutką włoskiej fantazji będzie po prostu niezapomniane!

duże, podświetlane donice TerraFormŹródło: www.terraform.pl

podświetlane donice Y-Pot TerraForm_
Źródło: www.terraform.pl