Wkładka uprawna Culture Tub – Twoje wsparcie w ukwieceniu miasta

Tagi: skrzynie kwiatowe, ukwiecenie miasta, wiszące kwietniki, wkładka uprawna, 30 marca 2020
image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Choć może się wydawać, że to „tylko” sposób na zmianę ukwiecenia, to wkładka uprawna Culture Tub daje znacznie więcej korzyści. Zajrzyj, by poznać najważniejsze z nich:

Wkładka Culture Tub to lekki, mobilny pojemnik na materiał roślinny, dopasowany do skrzyń kwiatowych, mis Sifu i kwietników Jiflor marki Atech. Doskonale pasują są również do wiszących jednopoziomowych kwietników w600/1 oraz w800. Co oznacza jego obecność?

 

  • Oszczędność kosztów pracy – mniej roboczogodzin przy montażu i demontażu. Oznacza to redukcję kosztów, które towarzyszom wprowadzaniu roślin do wspólnych przestrzeni. Wymiana samej wkładki, bez demontowania skrzyni bądź kwietnika, trwa zaledwie kilka chwil. Osoby, którym powierza się to zadanie, działają szybciej, co pozytywnie wpływa na stan miejskiej kasy.

Kompleksowa Usługa Zielona Góra

Zielona Góra | źródło: www.wiezekwiatowe.pl

 

  • Brak uszkodzeń roślin przy montażu i demontażu dekoracji – ukwieca się lekką i mobilną wkładkę, a nie solidnie mocowany do powierzchni kwietnik. Montaż w pełni obciążonych skrzyń kwiatowych lub wiszących kwietników może mieć negatywny wpływ na stan materiału roślinnego. Zmiana materiału roślinnego, która polega wyłącznie na wymianie lekkiej wewnętrznej wkładki jest dla niego znacznie bezpieczniejsza. Finalnie dekoracja nie wymaga uzupełniania sadzonek i dodatkowej pielęgnacji.

 

Bielsko-Biała | źródło: www.atech-pl.eu

 

  • Natychmiastowy efekt wizualny, bez nieporządku – zmiana ukwiecenia zajmuje kilka chwil, kwiaty są od razu w pełni rozwinięte. Dzięki temu, że rośliny są pielęgnowane już we wkładce, trafiają one na miejsce w pełni ukwiecone. To świetny sposób na sezonową zmianę ukwiecenia – do wczesnej wiosny aż do zimy. Nie musisz czekać na rozwój kwiatów, bo te od razu zachwycają!

 

 

Grodzisk Mazowiecki | źródło: www.atech-pl.eu

 

  • Lepsze warunki dla roślin i ich piękny wygląd – podwójna ścianka jako izolator – podłoże w kwietniku nie podgrzewa się tak szybko. W najcieplejsze dni w roku podłoże w kwietnikach lub skrzyniach może nadmiernie się nagrzewać, negatywnie wpływając na stan roślin. Warto odizolować je od szkodliwego czynnika, gwarantując im najlepsze warunki i piękną kompozycję nawet podczas upałów. Wkładka uprawna świetnie izoluje materiał roślinny od powierzchni dekoracji.

 

Międzyrzecz | źródło: www.atech-pl.eu

 

  • Wygoda w eksploatacji – krótszy czas montażu i demontażu. Nowa dekoracja pojawi się w miejsce w kilka chwil – bez potrzeby demontowania skrzyń czy kwietników.

 

skrzynka kwiatowa jiflor

Świdnica | źródło: www.atech-pl.eu

 

  • Oszczędność na serwisowaniu – ewentualnemu uszkodzeniu przy obsadzaniu może ulec jedynie wkładka, która jest dużo tańsza niż sam kwietnik. Choć to nieczęste, wiszące kwietniki lub skrzynie kwiatowe mogą zostać uszkodzone podczas prac w szklarni lub podczas transportu. Warto uniknąć płynących z tego strat, ukwiecając jedynie wkładki uprawne, których ewentualna wymiana łączy się ze znacznie mniejszym wydatkiem.