Wiszące kwiaty? Czemu nie!

Wiszące kwiaty? Czemu nie!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
W Make it Home poprzeczkę stawiamy zawsze wysoko! Dlaczego równie wysoko nie mielibyśmy wieszać naszych kwiatów? Podniebne kwiatowe dekoracje to coś, co zachwyci każdego. Ten tydzień ogłaszamy tygodniem na wysokości!

Roślinność wokół nas uspokaja, koi nerwy, a kolor zielony odpręża i pozwala zrelaksować się po długim dniu pracy. Jednak nie każdy z nas ma piękny, zapełniony roślinami ogród, pokaźny balkon czy chociażby miejsce w mieszkaniu na donice stojące. Dla wszystkich miłośników zieleni z ograniczoną powierzchnią na ratunek śpieszą wiszące doniczki!

Donice wiszące to propozycja holenderskiej marki Elho, znanej z ekologicznego podejścia do aranżacji codziennej przestrzeni. Nietypowy kształt donicy powoduje, że jest to dekoracja, która odświeży każdą przestrzeń. Jeśli dodać do tego solidną konstrukcję, otrzymamy nie tylko piękne, ale przede wszystkim bezpieczne miejsce dla uprawy roślin wszelkiego typu.

Dzięki wykorzystaniu ekologicznych donic wiszących mamy pewność, że działamy w zgodzie z naturą i dbamy o środowisko. Dodatkowo tworzymy wokół siebie oazę roślinności, która wpływa pozytywnie na nasz nastrój każdego dnia. Plusem jest także maksymalne wykorzystanie przestrzeni, którą dysponujemy, bez zagracania pomieszczeń dużymi, często ciężko ustawnymi donicami, zwłaszcza w przypadku niewielkich mieszkań.

Niezaprzeczalną zaletą doniczek wiszących jest fakt, iż chronią one rośliny przed wszelkimi atakami ze strony ciekawych roślinności dzieci, uszkodzeniami wynikającymi z codziennych szaleństw kotów czy hasających beztrosko po mieszkaniu psów. Nic ich nie zniszczy!

Make it Home

Pomysł na sklep Make It Home zrodził się w naszych głowach, gdy zastanawialiśmy się, jak zaszczepić wśród ludzi miłość do designu. Od pomysłów na niebanalne wnętrza aż do ogrodowych inspiracji – niekończąca się skarbnica oryginalnych inspiracji stoi przed Tobą otworem!

Dodaj komentarz