Wiosenne dekoracje na najwyższym poziomie

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Bez dwóch zdań: wiosnę od dawna czuć w powietrzu. A gdyby tę świeżą woń i żywe kolory naprawdę przenieść w przestrzeń ponad naszymi głowami? To możliwe i bardzo proste!

kwietnik na latarnie jiflor

Źródło: www.atech-pl.eu

Ukwiecone latarnie

Dzięki wiosennym roślinom, takim jak bratki, przestrzeń miejska staje się bardziej przyjazna i przestępna dla mieszkańców. Nie zawsze jednak istnieje możliwość swobodnego wykonania nasadzeń – zabetonowane połacie placów, chodniki sprawiają nie lada trudności aranżacyjne. Aby jednak nie rezygnować z elementu natury, powstała mała architektura miejska o wielkich możliwościach – kwietniki na lampy Jiflor.

kwietniki na lampy JiflorŹródło: www.atech-pl.eu

Nowatorskie rozwiązania

Ten innowacyjny produkt jest końcem problemów z aranżowaniem przestrzeni publicznych – podczas gdy nie wszędzie łatwo o dostęp do naturalnego podłoża, latarnie zawsze są nieodłączną częścią miasta. To właśnie na nich można zamontować nowoczesny kwietnik wiszący marki Atech i wprowadzić do miasta wiosenną dekorację.

Kwietniki na lampy JiflorŹródło: www.atech-pl.eu

Dla dobra przechodniów, roślin… i miejskiej kasy

Solidny system mocowań oraz wytrzymałe materiały sprawiają, że Jiflor nigdy nie zniknie z miejsca pierwotnego montażu, nie sprawi zagrożenia dla przechodniów, ale skutecznie oprze się ewentualnym aktom wandalizmu.

Kwietniki na lampy JiflorŹródło: www.atech-pl.eu

Zasadzone w nim sezonowe rośliny będą miały zapewnione doskonałe warunki do wzrostu: zadba o to system podwójnego dna, gwarantujący dopływ tlenu i swobodny dostęp do rezerwy wody. Tym samym, ograniczony zostanie zakres prac pielęgnacyjnych – wiosenne dekoracje będą praktycznie samowystarczalne i przyniosą znaczne oszczędności!

Kwietnik na lampy Jiflor AtechŹródło: www.atech-pl.eu

Miasto piękne przez cały rok

Gdy czas wiosennych roślin przeminie, kwietniki na lampy Jiflor można z łatwością obsadzić letnimi gatunkami. Wszystko, co należy wykonać, to usunąć wewnętrzną wkładkę uprawną Culture Tub, zasadzić młode rośliny – pelargonie lub surfinie i ponownie umieścić pojemnik na miejscu. Cała operacja zajmuje kilka chwil, jest banalnie łatwa i nie generuje bałaganu, jaki towarzyszy klasycznej metodzie przesadzania kwiatów.

Kwietnik na lampy Jiflor 800 AtechŹródło: www.atech-pl.eu

Od samego początku okresu kwitnienia pierwszych kwiatów, aż po ostatnie przymrozki – kwietniki na lampy Jiflor to rozwiązanie gwarantujące piękną i łatwą w utrzymaniu dekorację niemal przez cały rok. Polskie miasta takie jak Czeladź, Wieluń, Gdańsk i Piotrków Trybunalski już się o tym przekonały – czas, by dołączyły do nich kolejne!

Kwietnik na lampy Jiflor AtechŹródło: www.atech-pl.eu

Kwietnik na lampy Jiflor AtechŹródło: www.atech-pl.eu

kwietniki na lampy Jiflor
Źródło: www.atech-pl.eu

Dodaj komentarz