1

Wielkanocne dekoracje w Twoim mieście

Azury-jaja
Jak wprowadzić świąteczny nastrój do miasta? Jakie kompozycje wyeksponują piękno architektury? Nowa Sól, miasto w województwie lubuskim, podkreśliło swój unikatowy charakter w doskonały sposób!

W Nowej Soli, niewielkim mieście w województwie lubuskim, stanęły wielkanocne ozdoby Terra Group – wielkie zające w koszykach, kurczaczki wykluwające się z jajek i gigantyczne pisanki zamontowane na specjalnych stelażach.

www.terra-pl.eu

Kurczaczka umieszczono w miejskim porcie – mieszkańcy chętnie robią sobie tam świąteczne pamiątkowe zdjęcia.

www.terra-pl.eu

Na Placu Wyzwolenia stanęły pisanki, na których widnieją rysunki najważniejszych w mieście pomników, budowli i widoków: jest i kościół św. Antoniego, most w porcie czy urząd miasta.

www.terra-pl.eu

Nie tylko Nowa Sól zdecydowała się na wprowadzenie świątecznego nastroju w przestrzeń miejską. Co roku wielkanocne pisanki można podziwiać też w Gorzowie Wielkopolskim czy Ząbkowicach Śląskich. W Gorzowie kolorowe pisanki upiększą miasto już w czwartek!

www.terra-pl.euwww.terrachristmas.pl

Ozdoby Wielkanocne marki Terra mogą być spersonalizowane, więc właściwie każde miasto ma szansę na wyjątkową, niepowtarzalną aranżację świąteczną zgodną ze swoimi regionalnymi zwyczajami czy charakterystycznymi symbolami.

www.terra-pl.eu

Świąteczne pisanki zostały wykonane z fiberglassu, materiału, który od dawna stosowany jest do tworzenia dekoracji dedykowanych przestrzeni miejskiej. Stworzone z niego ozdoby doskonale sprawdzają się w każdych warunkach atmosferycznych – nie pękają, nie płowieją pod wpływem deszczu czy mrozu.

ażurowe dekoracje terrawww.terra-pl.eu

W skład kolekcji dedykowanej Wielkanocy wchodzą też ażurowe dekoracje w kształcie jaja. Każdy element składa się z dwóch części, które mogą stanowić całość lub zostać lekko uchylone, zdradzając swoją zawartość – do środka mogą trafić wiosenne kwiaty, słodkości lub drobne ozdoby. Wszystko zależy od wyobraźni!

www.terra-pl.eu

Zapisz