Wielka bitwa miejska dobiega końca!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Pozostało zaledwie kilka dni do końca plebiscytu na „Najpiękniejsze miasto w Polsce”! Chcecie, aby Wasze ulubione miasto wygrało? Głosowanie trwa do 20 sierpnia do godz. 10.00!

Przypomnijmy! Szukanie najpiękniejszego miasta w Polsce rozpoczęło się dokładnie w poniedziałek, 16 lipca br., na naszym blogu. Wówczas wszyscy chętni mogli zgłosić swoje miasto do udziału w plebiscycie. Zasady nie były trudne, wystarczyło zrobić zdjęcie produktów w przestrzeni miejskiej organizatora plebiscytu, czyli firmy Terra, która zajmuje się kształtowaniem małej architektury miejskiej, i wysłać do nas.

Do plebiscytu zgłoszono 54 miasta. Inicjatorami udziału w plebiscycie były głównie urzędy miast. W końcu komu może bardziej zależeć na wizerunku swojej miejscowości?

W późniejszym etapie wszystkie zgłoszone miasta mogły rozpocząć bój o głosy swoich mieszkańców, a także osób, które są fanami ich miejscowości. Na licznych oficjalnych stronach urzędowych, a także na stronach fanowskich na facebooku danych miejscowości pojawiły się informacje zachęcające do głosowania.

Obecnie w plebiscycie prowadzi Szubin z 3359 głosami. Na drugim miejscu jest Oświęcim – 2627 głosów, a na trzecim Warszawa Dzielnica Ursynów z 2183 głosami.Oczywiście nic nie jest jeszcze przesądzone! Możecie to jeszcze zmienić, udostępniając linki do plebiscytu na facebooku i zachęcając swoich znajomych do głosowania!

Aby oddać głos, wystarczy wejść na inspirowaninatura.pl/galeria/ odszukać miasto, na które chcemy zagłosować i oddać na nie gwiazdkę. 12 miast, które zbierze najwięcej głosów uzyska tytuł „Najpiękniejszego miasta w Polsce”!

Wygrana to nie tylko możliwość pojawienia się miejscowości w popularnym kalendarzu, który co roku wydaje firma Terra – organizator plebiscytu. To również sposób na promocję swojej miejscowości na popularnym blogu inspirowaninatura.pl oraz w wielu kanałach komunikacyjnych. Warto w końcu chwalić się naszym dobrem!

Głosowanie kończy się 20.08.2012 o godz. 10.00. Wyniki plebiscytu zostaną opublikowane 20.08.2012 roku na blogu www.inspirowaninatura.pl.

Poniżej zdjęcia trzech prowadzących w rankingu miast.

1. Szubin

wieże kwiatoweŹródło: Archiwum Terra

2. Oświęcim

wieże kwiatoweŹródło: Archiwum Terra

3. Warszawa Dzielnica Ursynów

wieże kwiatoweŹródło: Archiwum Terra


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz