W zaczarowanym ogrodzie…

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Czy da się połączyć nowoczesność z klasyką? Oczywiście! Najlepszym tego przykładem są poniższe zdjęcia, które uchwyciły ten na pozór niemożliwy do połączenia duet – designerskie meble z niesamowitym klimatem ogrodu i zabytkowych budynków.

meble nunoni do ogrodu 9

źródło: www.makeithome.pl

Ogród to miejsce relaksu, wypoczynku, kontaktu z przyrodą i odcięcia się od problemów życia codziennego. Przebywanie na łonie natury wpływa pozytywnie na nasz nastrój i zdrowie. Dla wszystkich miłośników spędzania wolnego czasu w ogrodzie mamy świetną propozycję na to, by jeszcze bardziej uatrakcyjnić chwile spędzone wśród zieleni – oryginalne i praktyczne meble nuno’ni.

meble nunoni do ogrodu 8

źródło: www.makeithome.pl

Fotele, hokery i bar nuno’ni wykonane są z materiału, który gwarantuje ich wykorzystanie na zewnątrz, bez żadnych uszkodzeń ani ubytków w wyglądzie. Mowa o polietylenie, którego drugą, równie ważną zaletą, jest bardzo niska masa własna, nawet w przypadku większych konstrukcji. Umożliwia to dowolne aranżowanie przestrzeni, bez konieczności martwienia się o specjalistyczne podnośniki. Kolejnym atutem wykorzystania w produkcji mebli polietylenu jest bardzo szeroka gama kolorystyczna, co pozwala na dopasowanie odcienia mebla idealnie do własnych potrzeb.

meble nunoni do ogrodu 7

źródło: www.makeithome.pl

Jeśli dodać do tego ciekawą linię oraz niestandardowe kształty mebli, otrzymujemy duet idealny – oryginalne meble nuno’ni w otoczeniu magicznej zieleni ogrodu.

meble nunoni do ogrodu 6

źródło: www.makeithome.pl

meble nunoni do ogrodu 5

źródło: www.makeithome.pl

meble nunoni do ogrodu 2

źródło: www.makeithome.pl

Make it Home

Zakupy w Internecie to dzisiaj codzienność – oszczędność czasu, siły, cierpliwości, a bardzo często i pieniędzy. Nie musisz wychodzić z domu, by kupić donicę, lampę, a nawet fotel. W makeithome.pl znajdziesz wszystko, czego szukasz dla domu i ogrodu – niekończąca się skarbnica oryginalnych inspiracji stoi przed Tobą otworem!


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz