Ustronie Morskie w kolorach

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Tłumy gości w nadmorskich miejscowościach! Jak wybrzeże długie i szerokie, tysiące gości poszukuje okazji do kąpieli morskich i… słonecznych. A co po skończonym plażowaniu? Wizyta w mieście – a wiele z nich w tym roku może zaoferować turystom coś znacznie więcej niż bogata baza noclegowa…

donice miejskie duże donice gianto terraform ustronie morskie 5

Ustronie Morskie | źródło: www.terraform.pl

Lato w pełni, wobec czego mrowie turystów spragnionych relaksu nie powinno dziwić. Rodzime miejscowości prześcigają się, by skusić kolejnych gości do odwiedzin i… powrotu w następnym sezonie. W tym sezonie poza tradycyjnymi udogodnieniami liczne miasta postawiły na schludną, przykuwającą małą architekturę i zielone dekoracje – soczyście kolorowe donice XXL zdobią obecnie między innymi Ustronie Morskie.

donice miejskie duże donice gianto terraform ustronie morskie 9

Ustronie Morskie | źródło: www.terraform.pl

Barwne pojemniki na rośliny pojawiły się na ulicy Nadbrzeżnej, na placu przed Gminnym Ośrodkiem Kultury. W tym miejscu skupia się turystyczne życie miasta – liczne punkty gastronomiczne i sklepiki tętnią życiem. Ulica Nadbrzeżna to również główna trasa kierująca do plaży – nic dziwnego, że donice XXL stanęły w tak uczęszczanej okolicy!

donice miejskie duże donice gianto terraform ustronie morskie 4

Ustronie Morskie | źródło: www.terraform.pl

Dekoracja z Ustronia Morskiego to nie tylko przemyślana lokalizacja, ale również ciekawa kompozycja. Donice Gianto są zróżnicowane pod względem rozmiaru i koloru – w efekcie aranżacja stała się niezwykle dynamiczna i przykuwająca oko. Skutecznie wyróżnia się nawet w tętniącym życiem, pełnym barw i zgiełku otoczeniu. Nasadzona w nich pelargonia to popularna roślina „do zadań specjalnych” – rośnie bujnie i efektownie w każdym środowisku, nawet w przypadku okolicy o dużym zasoleniu, które w nadmorskich miejscowościach skutecznie eliminuje wiele roślin ozdobnych.

donice miejskie duże donice gianto terraform ustronie morskie 1

Ustronie Morskie | źródło: www.terraform.pl

Pomimo „problematycznego” otoczenia donice Gianto również mają się świetnie – ich powierzchnia nie ulega degradacji wskutek działania czynników atmosferycznych, niestraszne im nawet przypadkowe uszkodzenia mechaniczne. Trudno o lepsze rozwiązanie do tak chętnie uczęszczanej przestrzeni.

Zobacz więcej zdjęć ukwiecenia i aranżacji Ustronia Morskiego. Kliknij w miniaturę, by zobaczyć zdjęcie w pełnej rozdzielczości.

Ustronie Morskie | źródło: www.terraform.pl


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz