Ukwiecenie miasta last minute!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Początek lata to czas, gdy wiele roślin ozdobnych rozpoczyna kwitnienie. Jeśli Twoje miasto nie zostało jeszcze ukwiecone, wykorzystaj ostatni moment, by wprowadzić do niego roślinne dekoracje.

kwietniki miejskie terra (1)Źródło: www.kompleksowausluga.pl

Skorzystaj z atrakcyjne oferty last minute i przekonaj się, jak bardzo kwiaty zmieniają przestrzeń. Powierz to zadanie profesjonalistom, którzy w Twoim imieniu zatroszczą się o najwyższą jakość realizacji każdego z etapów ukwiecenia – od projektu, poprzez pielęgnację aż do ustawienia kwietników w mieście i serwis.

Koncepcja projektowa

Pamiętaj, że tylko odpowiednio dobrane rośliny przyjmą się w warunkach miejskich, a jedynie kolorystycznie współgrające z okoliczną architekturą kwiaty podkreślą jej urok. Optymalny rodzaj roślin i ustawienia dekoracji dobiorą profesjonaliści. Warto poznać ostateczny efekt jeszcze przed rozpoczęciem prac – w ramach Kompleksowej Usługi otrzymasz graficzny obraz przyszłych zmian i będziesz mieć pewność, że takiego właśnie efektu oczekujesz.

kwietniki miejskie terraŹródło: www.kompleksowausluga.pl

Profesjonalna opieka

Otrzymanie pięknych i zdrowych kwiatów wymaga wiedzy i wielu godzin pracy, jednak doskonały efekt wart jest takich nakładów. Nie rezygnuj z pięknego ukwiecenia i nie zaprzątaj sobie głowy koniecznością nadzoru nad miejskimi roślinami – w ramach Kompleksowej Usługi grono najlepszych ogrodników w Twoim imieniu zadba o wzorowy rozwój kwiatów w warunkach szklarniowych. Na bieżąco otrzymasz będziesz fotograficzną relację z rozwoju roślin.

kwietniki miejskie terra (1)Źródło: www.kompleksowausluga.pl

Realizacja

Kompleksowa Usługa Ukwiecenia realizowana jest również w okresie późnej wiosny i lata. Czerwiec i lipiec to doskonały moment na to, by powitać w przestrzeni miejskiej w pełni ukwiecone Kaskadowe Konstrukcje Kwietnikowe. Pominiesz tym samym okres rozkrzewiania się sadzonek w dekoracjach, które początkowo nie wyglądają atrakcyjnie – efekt dekoracyjny jest w tym przypadku natychmiastowy i w pełni zgodny z wcześniejszymi założeniami. To jednak nie koniec udogodnień!

kwietniki miejskie terra (1)Źródło: www.kompleksowausluga.pl

Sprawny serwis

Kolejnym etapem jest serwis, który przypada na okres późnej jesieni. Zapomnij o uciążliwym demontażu, transporcie i magazynowaniu dekoracji – Kompleksowa Usługa obejmuje również prace związane z przygotowaniem ich do zimy. Możesz być pewien, że wieże kwiatowe trafią do miasta w doskonałym stanie, a cykl udanych ukwieceń rozpocznie się od nowa…

kwietniki miejskie terra (1)Źródło: www.kompleksowausluga.pl

Dodaj komentarz