Twoje piękne miasto – Olsztyn Jurajski. Zobacz film

Zachęcamy do spojrzenia przez „różowe okulary”! Widok tak pięknie kwitnącego miasta skutecznie poprawi nastrój i umili oczekiwanie na moment, gdy będziemy mogli swobodnie spacerować pośród zieleni.

W poprzednim sezonie Olsztyn Jurajski zachwycił roślinną oprawą stworzoną w ramach Kompleksowej Usługi Ukwiecenia – to wygodna opcja, dzięki której włodarze otrzymali w pełni ukwiecone dekoracje, zarówno modele stojące, jak i te montowane na latarniach. Wszystkimi zadaniami w ich imieniu zajęli się profesjonalni architekci i ogrodnicy. Efekt? Natychmiastowy!

 

 

Seria filmowych podróży po polskich miastach „Twoje piękne miasto” przedstawi uroki rodzimych zakątków. Wspólnie zwiedzimy rynki, place i parki w najpiękniejszych miejscach – również tych, które nam polecicie. Znacie malownicze, warte uwiecznienia na „filmowej taśmie” miasta? Chcecie pochwalić się swoją okolicą lub nową inwestycją we wspólnych przestrzeniach? Zaskoczyły Was nowe meble miejskie lub ażurowe dekoracje? Czekamy na sygnał!

Piszcie do nas: marketing@inspirowaninatura.pl

 

Zobacz, jak prezentują się olsztyńskie wieże kwiatowe, wiszące kwietniki oraz skrzynie kwiatowe ukwiecone w ramach Kompleksowej Usługi Ukwiecenia.  Kliknij w miniaturę, by powiększyć ujęcie: