Trzebnica ukwiecona. Kociogórek i Lubuszka mają towarzystwo

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Łącznie niemal 150 kwietników oraz skrzyń, tysiące kwiatów i… zaledwie kilka chwil oczekiwania na efekt dekoracyjny. Brzmi nierealnie? Rozwiejmy wszelkie wątpliwości, wędrując po Trzebnicy – mieście, które po raz kolejny rozkwitło!

wieże kwiatowe kwietniki miejskie terra trzebnica 3

Trzebnica | źródło: www.kompleksowausluga.pl

 

To już niemalże tradycja – centrum Trzebnicy, miejscowości  w województwie dolnośląskim ponownie nabrało kolorów tysięcy kwiatów. Tej wiosny nie mogło być inaczej – wraz z końcem maja do miasta trafiły w pełni ukwiecone wieże kwiatowe, wiszące kwietniki oraz skrzynie, dostarczone w ramach Kompleksowej Usługi Ukwiecenia. Wybór padł na pelargonię  w kilku odcieniach – to wyjątkowo odporny, a jednocześnie wdzięczny kwiat – już nawet podstawowa pielęgnacja jest gwarancją pięknej dekoracji przez wiele miesięcy.

wieże kwiatowe kwietniki miejskie terra trzebnica 9

Trzebnica | źródło: www.kompleksowausluga.pl

 

Za piękny efekt wizualny odpowiadają również użyte narzędzia – wieże kwiatowe oraz wiszące kwietniki zaprojektowano tak, by zapewnić roślinom maksymalnie dobre warunki.  Najliczniej w Trzebnicy zaprezentowały się dekoracje montowane na latarniach – tych pojawiło się w mieście niemal 90! Równie silną reprezentacje mają stojące wieże kwiatowe, które obecnie można podziwiać w najbardziej reprezentatywnym miejscu: pod samym ratuszem, niedaleko pomnika niezwykłej młodej pary: Kociogórka i Lubuszki, pierwszych kotów, które pojawiły się na trzebnickim Rynku (więcej na temat pomnika kotów przeczytasz tutaj – klik).

 

wieże kwiatowe kwietniki miejskie terra trzebnica 2

Trzebnica | źródło: www.kompleksowausluga.pl

 

Trzebnica to kolejne miasto, które rozkwitło w ramach Kompleksowej Usługi Ukwiecenia. Największy atut tej propozycji to możliwość przeniesienia ogółu obowiązków związanych z ukwieceniem miasta na jednego wykonawcę, który w pełni zajmie się wszystkimi etapami przedsięwzięcia, przy czym zleceniodawca zyskuje pełną swobodę decydowania o jego kolejnych etapach. Efekt? Piękny i natychmiastowy!

 

Zobacz więcej zdjęć prezentujących tegoroczne ukwiecanie Trzebnicy w ramach Kompleksowej Usługi. Kliknij w miniaturę, by zobaczyć ujęcie w większej rozdzielczości.

 

 


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz