TerraForm – piękno czystej formy

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Donice kwiatowe to nie tylko zwykłe pojemniki na rośliny. To elementy dekoracyjne, które skrywają nieskończone możliwości… wystarczy tylko je wydobyć. Połączenie kreatywnych pomysłów designerów z Włoch, Holandii, Francji i Polski dało początek najbogatszej kolekcji modnych donic – TerraForm.

donice elho terraform.plŹródło: www.terraform.pl

Włoska fantazja

Hasło „Made in Italy” nie pozostawia żadnych wątpliwości. Oznaczone nim donice Slide i  TeraPlast wykraczają daleko poza utarte schematy, podobnie jak fantazja mieszkańców Italii. Innowacyjne pomysły designerów dały początek niebanalnej kolekcji: od klasycznych rozwiązań, aż do niebanalnych pojemników inspirowanych architekturą – a to tylko mała część ciekawych rozwiązań dla luksusowych wnętrz i modnych ogrodów.

czerwone donice terraform (1Źródło: www.terraform.pl

Po prostu design

Prosta forma nie musi być nudna. W kolekcji TerraForm znalazły się donice kwiatowe o  nieskomplikowanej linii, która daje doskonałą podstawę do stworzenia niepowtarzalnych kompozycji. Za sprawą designerów tworzących dla holenderskiej marki Elho minimalistyczne donice zdobyły uznanie miłośników stylowego wystroju wnętrz i ogrodów. Intensywna zieleń, ciepły pomarańcz lub modny antracyt – tak atrakcyjne kolory pozwalają dowolnie dobrać pojemniki do konkretnej przestrzeni.

donica terraform Soft Brick LongŹródło: www.terraform.pl

Daj się oświecić

Podświetlane donice są przebojem w świecie designu. Brylują na salonach i są popularnym rozwiązaniem łączącym możliwości pojemnika na rośliny, lampy podłogowej i niebanalnej dekoracji. Innowacyjne rozwiązania sprawiają, że donice stają się czymś więcej niż tylko pojemnikiem na kwiaty.

podświetlane donice terraform (2)Źródło: www.terraform.pl

podświetlane doniceŹródło: www.terraform.pl

Zastosowanie modułu świetlnego dało początek nowej roli donic – poza klasycznym zastosowaniem stają się również niebanalnymi lampami podłogowymi, które doskonale eksponują swoją zawartość. To wygoda użytkowania i niesamowity efekt wizualny, szczególnie w przypadku donic polskiej marki nuno’ni – światło sterowane pilotem sprawia, że charakter wnętrza może zmienić się w każdej chwili. To ciekawa propozycja na niebanalne oświetlenie i dekorację ogrodu, domu lub lokalu, która nocą staję się jeszcze bardziej efektowna niż za dnia….

podświetlana donica ricola nunoniŹródło: www.terraform.pl

donica miejska plane terraform (1) Źródło: www.terraform.pl

Donica Ricola TerraFormŹródło: www.terraform.pl

nowoczesne donice nunoni (9)Źródło: www.terraform.pl

donice terraform milano diamondŹródło: www.terraform.pl


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group

Dodaj komentarz