Terra na targach Gastro Hotel

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Targi Gastro – Hotel to ciekawe wydarzenie dostarczające wielu wrażeń wizualnych i smakowych.

Podczas każdej edycji swoje najlepsze produkty prezentują kluczowi producenci, dystrybutorzy, importerzy i handlowcy działający w sektorze HoReCa.

IMG 1028XŹródło: archiwum Terra

Na targach zobaczymy najnowsze technologie, nowoczesne urządzenia, najwyższej klasy produkty i optymalne rozwiązania służące podnoszeniu standardu usług hotelarskich, gastronomicznych i cukierniczych.

Podczas targów nie zabraknie konkursów kulinarnych oraz ciekawych szkoleń, które przeznaczone są dla wszystkich pragnących wzbogacić swoją wiedzę gastronomiczno-hotelarską, w szczególności barmanów, pokojowych, kelnerów, kierowników sali i kucharzy. Dla kadry managerskiej i właścicieli obiektów również przewidziane są szkolenia.

IMG 1035XŹródło: archiwum Terra

Zapraszamy na wrocławskie targi Gastro Hotel, gdzie w dniach 03-05 października 2012, firma Terra czeka na Państwa ze stanowiskiem najjaśniejszym ze wszystkich… gdzie nasi eksperci przedstawią nowe, niespotykane trendy w sposobie aranżowania wnętrz oraz otwartych przestrzeni. Nie można nas przeoczyć!

IMG 1003XŹródło: archiwum Terra

Dolnośląska edycja targów odbędzie się w środę i w czwartek w godzinach od 1000 – 1700 oraz w piątek od 1000 – 1500 w Hali AWF, wjazd od ul. Mickiewicza 67.

IMG 1022XŹródło: archiwum Terra

IMG 1025XŹródło: archiwum Terra

IMG 1032XŹródło: archiwum Terra

Dodaj komentarz