Terra Flower Power

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Po raz kolejny zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, wyróżniającym miasta, które dokonały w roku 2013 najlepszego ukwiecenia i aranżacji naszych produktów w przestrzeni publicznej!

Terra Flower Power

To już nasza tradycja – jak co roku chcemy docenić starania włodarzy miast, osób odpowiedzialnych za zieleń, deweloperów, zarządów wspólnot mieszkaniowych oraz wszystkich, którzy dostrzegają potrzebę codziennego kontaktu z naturą i wspólnie z nami tworzą piękniejsze jutro.
Tegoroczna edycja odbywa się pod nazwą „Terra Flower Power -Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce”, a jej zadaniem jest nagrodzić działania na rzecz przemiany przestrzeni, dzięki której możemy cieszyć się kwiatami w miastach.
Plebiscyt na najpiękniej ukwiecone miasto jest ukoronowaniem całego roku starań, które chcemy należycie wynagrodzić. W związku z powyższym, zarówno dla włodarzy zwycięskich miast jak i uczestników zgłaszających miejscowości do konkursu, przygotowaliśmy szereg cennych i atrakcyjnych nagród.
Terra Flower Power
Mieszkańców miast oraz wszystkich Klientów, którzy zakupili lub wykorzystali w bieżącym roku produkty firmy Terra®, serdecznie zapraszamy do przesyłania zdjęć przedstawiających uzyskany efekt dekoracyjny w swoim mieście na adres konkurs@terra-pl.eu w terminie 1-15 sierpnia 2013r. Więcej informacji znajduje się w regulaminie.
Terra Flower Power
Zdjęcia prezentujące ukwiecenia będą na bieżąco umieszczone na blogu w zakładce Plebiscyt 2013.  Po 15 sierpnia wybrane fotografie zostaną opublikowane w aplikacji konkursowej na portalu Facebook. Za jego pośrednictwem w drodze internetowego głosowania zostaną wyłonieni zwycięzcy.

Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz