Terra Flower Power – półmetek głosowania!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Właśnie minęliśmy półmetek głosowania w plebiscycie Terra Flower Power. Do tej pory oddaliście już niemal 64 tys. głosów, a najwięcej z nich przypadło w udziale Międzyrzeczowi – czy lubuskie miasto już do końca etapu utrzyma prowadzenie? Dowiemy się już niedługo!

terra flower power świnoujście

Głosujcie na faworytów!

Podium w plebiscycie zmienia się z każda minutą, równie ostra walka toczy się kolejne miejsca w czołówce. Nieustannie odnotowujemy dziesiątki kolejnych głosów, które w ekspresowym tempie zmieniają się w dziesiątki, setki i tysiące… Tak duże zainteresowanie ze strony internautów potwierdza przyświecające konkursowi założenie: naturalne dekoracje to to, czego pragną mieszkańcy polskich miast!

Podium w środę, 17 sierpnia o godzinie 15:00

Międzyrzecz – 7198 głosów

terra-flower-power-międzyrzecz-2

Andrychów – 6147 głosów

terra-flower-power-andrychów-5

Siemiatycze – 4984 głosów

terra-flower-power-siemiatycze-1

Lider głosowania znacznie wyprzedził pozostałych uczestników, jednak nadal nic nie jest przesądzone. Każde ze zgłoszonych do konkursu miast ma nadal szansę na wygraną – głosowanie trwa jeszcze do północy 29 sierpnia i do tego momentu wszystko może się zmienić. Już następnego dnia zostaną ogłoszone wyniki i wszyscy poznamy miasto, które internauci uznali za Najpiękniej Ukwiecone.

Jak wspomóc swoje miasto w głosowaniu?

Zachęcamy do promowania idei plebiscytu i rozpowszechniania specjalnych, bezpłatnych bannerów, które możecie znaleźć w galeriach danych miejscowości. Angażując lokalne media, można dodatkowo zwiększyć zainteresowanie głosowaniem, tak jak zrobił to między innymi Karczew, Władysławowo lub Świnoujście.

Dlaczego warto głosować?

Zdobycie cennych nagród rzeczowych: konstrukcji kwiatowej H2000, donicy Gianto 120 oraz vouchera na zakupy produktów z oferty firmy Terra Group, to dopiero część przewidzianych dla trójki najpiękniejszych miejscowości atrakcji. Fotografia prezentująca ukwiecenie ze zwycięskiego miasta zostanie dodatkowo zaprezentowana na jednej z kart kalendarza miejskiego na rok 2017. Warto zaznaczyć, że już sam udział w plebiscycie niesie za sobą wiele korzyści: prestiż w skali kraju, a także możliwość zaprezentowania swojej „małej ojczyzny” szerszemu ogółowi Internautów.

kalendarz terra 2

Emocje się nie kończą!

Już we wrześniu odbędzie się glosowanie kapituły, w skład której wejdą zwycięskie miasta z 2015 roku – Puck, Pabianice oraz Giżycko. Reprezentanci podium wspólnie wybiorą miasto, które w ich opinii zasługuje na honorowe wyróżnienie. Niezależnie spośród wszystkich zgłoszonych do konkursu fotografii wybierzemy 10 najlepszych, których autorów wyróżnimy nagrodami specjalnymi – doniczkami ziołowymi Brussels Herbs od Elho.

Brussels HerbsWarto wiedzieć!

W trosce o uczciwość głosowania chcemy dodatkowo wyeksponować zasadę, której przestrzegamy dla dobra uczestników konkursu. Pragniemy przypomnieć, iż  każdy oddany głos liczy się pojedynczo z każdego adresu IP (nie dotyczy miejsc, w których wiele komputerów funkcjonuje pod tym samym adresem – np. osiedli mieszkaniowych, jednostek administracyjnych, etc.) i każda próba oszustwa/obejścia tej zasady będzie skutkowała kolejno: ostrzeżeniem i wyzerowaniem głosów uznanych za fałszywe, a ostatecznie dyskwalifikacją uczestnika rozumianą jako wyłączenie danego Miasta z udziału w konkursie.

Po oddaniu głosu możliwość ponownego zagłosowania aktywuje się po upływie 24 godzin.

Kliknij tutaj, by przejść do plebiscytu

Kliknij tutaj, by przejść do regulaminu edycji 2016

Kliknij tutaj, by zobaczyć galerię zgłoszeń z edycji 2015

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Dodaj komentarz