Terra Flower Power – ostatnie dni pierwszego etapu!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Barwice, Bielawa, Grudziądz, Grójec, Kępno, Kwidzyn, Płońsk, Świebodzin – oto miasta, które stanęły do walki o miano Najpiękniej Ukwieconego w Polsce. To ostatnie dni, by zgłosić kolejnych kandydatów!

plebiscyt 2014Które miejscowości do nich dołączą? Przekonajmy się w ciągu najbliższych kilku dni! Jeszcze do wtorku macie czas na to, by zgłosić kolejnych uczestników – pamiętajcie, że atrakcyjne nagrody czekają zarówno na Najpiękniej Ukwiecone Miasto, jak i na Was, jako autorów najciekawszych ujęć.

plebiscyt terra flowe power 2014

W poprzedniej edycji konkursu wzięło udział 87 miast. Szala zwycięstwa niemal do ostatniej chwili przechylała się na wszystkie strony, ale ostatecznie zatrzymała się fotografii z Przecławia (396 głosów) – właśnie to miasto zgarnęło nagrodę główną – kaskadową konstrukcję kwietnikową H2000 i trafiło na jedną z kart kalendarza miejskiego Terra na rok 2014. Na kolejnych dwóch miejscach znalazł się  Łabiszyn (323 głosy) i Wieluń (181 głosów) – trafiły do nich niemniej ciekawe nagrody: duża donica miejska Gianto 120 oraz bon na zakupy z oferty firmy Terra o wartości 1000 zł.

plebiscyt terra flowe power 2014W tym roku to właśnie Twoje miasto może zyskać równie cenne nagrody! Do zmagań stanęły już miejscowości takie jak: Barwice, Bielawa, Grudziądz, Grójec, Kępno, Kwidzyn, Płońsk, Świebodzin.

Autor: Referat Promocji i Rozwoju Gminy w Urzędzie Miejskim w Barwicach
Autor: Referat Promocji i Rozwoju Gminy w Urzędzie Miejskim w Barwicach
Autor: Referat Zieleni UM Grudziądz
Autor: Referat Zieleni UM Grudziądz
Świebodzin 2014
Autor: UM Świebodzin

Zrób max. 5 zdjęć aranżacji ukwiecenia stworzoną z wykorzystaniem produktów firmy Terra, wyślij je do nas na adres konkurs@terra.pl. Możesz to zrobić jeszcze do 22 lipca. Już pierwszego sierpnia na profilu na Facebooku rusza aplikacja, w której każdy będzie mógł oddać głos na wybrane zgłoszenie. Pamiętaj, że możesz wspomóc swojego kandydata: w galerii danego miasta znajdziesz baner, który możesz udostępniać pośród znajomych i przyjaciół, zachęcając ich do głosowania.

plebiscyt terra flowe power 2014Szczegóły plebiscytu znajdziesz w regulaminie. (aktualizacja 22 lipca)

Kliknij tutaj, by poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Zeszłoroczne zgłoszenia i ranking znajdziesz w zakładce plebiscyt 2013.

plebiscyt terra flowe power 2014


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz