Terra Flower Power – ostatnie dni głosowania

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

To już ostatnie dni, podczas których możecie oddawać głosy w plebiscycie Terra Flower Power. Do tej pory naliczyliśmy ich już ponad 57 tys.!

Zacięta walka

Na największe wsparcie internautów do tej pory mógł liczyć Pułtusk, który zdobył już ponad 11 tys. głosów i od kilkunastu dni zajmuje pierwsze miejsce w zestawieniu. Dynamicznie zmienia się sytuacja na drugim miejscu podium: aktualnie zajmują je Strzelce Opolskie, które wyprzedziły Świnoujście. Nadal jednak możecie wspierać swoich faworytów i zmienić sytuację, czekamy na głosy jeszcze do północy 21 sierpnia, a wyniki oficjalnie ogłosimy 22 sierpnia o 10:00.

Podium w czwartek, 17 sierpnia o godzinie 14:00

Pułtusk – 11 268 głosów

pultusk

Strzelce Opolskie – 9 356 głosów

strzelce opolskie terra flower power

Świnoujście – 8 495 głosów

swinoujscie terra flower power

Tuż za podium, jednak z nie mniejszą ochotą na wygraną, czekają na Wasze głosy Tarnów, Kęty oraz Włocławek.

Każde z uczestniczących w plebiscycie miast ma nadal szansę na zwycięstwo – konkurs trwa jeszcze do północy 21 sierpnia, a do tej pory stawka może ulec zmianie. Na wyniki i oficjalną prezentację Najpiękniej Ukwieconego Miasta w Polsce zapraszamy już 22 sierpnia o godz. 10 na nasz fanpage oraz bloga.

Chcę, by moje miasto wygrało!

Promowanie swojego faworyta nie jest trudne. Aby zwiększyć szansę swojego miasta na wygraną, wystarczy udostępnić informację o głosowaniu poprzez kanały social media widoczne pod zdjęciami w każdej z konkursowych galerii. Można również opublikować specjalny baner, który stworzyliśmy dla każdego uczestnika. Dobrym pomysłem jest również zaproszenie do promowania miasta również lokalne media. Więcej sposobów na wsparcie swojego faworyta znajdziecie tutaj – klik.

Dlaczego warto?

Cenne nagrody rzeczowe: wieża kwiatowa H2000, donica Gianto 120 i voucher na zakupy produktów z oferty firmy Terra Group, to zaledwie część przewidzianych dla trójki najpiękniejszych miejscowości wyróżnień.

statuetka 4

Warto wspomnieć również o pamiątkowej statuetce, prestiżowym tytule Najpiękniej Ukwieconego Miasta w Polsce, a także honorowym miejscu w kalendarzu Terra na 2018 rok, który dystrybuowany jest w większości jednostek samorządowych w kraju. Waszą „Małą Ojczyznę” może zobaczyć i podziwiać każdy Polak!

nagrody 2017

Warto wiedzieć!

W trosce o uczciwość głosowania chcemy dodatkowo wyeksponować zasadę, której przestrzegamy dla dobra uczestników konkursu. Pragniemy przypomnieć, iż  każdy oddany głos liczy się pojedynczo z każdego adresu IP (nie dotyczy miejsc, w których wiele komputerów funkcjonuje pod tym samym adresem – np. osiedli mieszkaniowych, jednostek administracyjnych, etc.) i każda próba oszustwa/obejścia tej zasady będzie skutkowała kolejno: ostrzeżeniem i wyzerowaniem głosów uznanych za fałszywe, a ostatecznie dyskwalifikacją uczestnika rozumianą jako wyłączenie danego Miasta z udziału w konkursie.

Po oddaniu głosu możliwość ponownego zagłosowania aktywuje się po upływie 24 godzin.

Kliknij tutaj, by przejść do plebiscytu

Kliknij tutaj, by przejść do regulaminu edycji 2017

Kliknij tutaj, by zobaczyć galerię zgłoszeń z edycji 2016

 

Zapisz

Zapisz

Dodaj komentarz