Terra Flower Power – ostatni tydzień zgłoszeń

W takim towarzystwie czas mija szybko – niemal nie zauważyliśmy, gdy znaleźliśmy się na ostatniej prostej przed zamknięciem etapu zgłoszeń do plebiscytu Terra Flower Power. Pięknych miast jest wiele, ale czy pośród kandydatów jest Twoje? Daj mu szansę na wygraną i prześlij zdjęcia!

plebiscyt 2016

Do tej pory w szranki konkursowych zmagań stanęło niemal 30 miejscowości z całego kraju. Wszystkie z nich można oglądać pod adresem plebiscyt.inspirowaninatura.pl, gdzie znajduje się specjalna galeria oraz mapa z dokładnym określeniem lokalizacji wszystkich pretendentów do tytułu Najpiękniej Ukwieconego Miasta. Jeszcze do 25 lipca można zgłaszać kolejnych uczestników – wysyłając kilka fotografii można zaprezentować swoje miasto całej Polsce i… zapewnić mu nagrody gwarantujące stworzenie równie atrakcyjnego ukwiecenia w kolejnych sezonach.

nagrody 20162400 pięknych miast

Aż pięć edycji i niemal 400 miast walczących o tytuł najpiękniej ukwieconego – to wynik godzien podziwu, który najlepiej dowodzi, jak ważna jest dla nasz wszystkich natura… i nutka zdrowej, motywującej rywalizacji! Już od 2012 roku wspólnie wybieramy miejscowość z najbardziej udaną aranżacją ukwiecenia i honorujemy starania włodarzy, dążących do przemiany naszych wspólnych przestrzeni w nieco bardziej przyjazne.

 terra flower power 2016 zgłośCo i jak?

Po kliknięciu w galerię miasta, ukazują się zgłoszone do plebiscytu zdjęcia, ale także specjalny panel, za pomocą którego można wyrazić swoja opinię, a także udostępnić fotografie szerszej publiczności, a tym samym wspomóc swojego faworyta podczas zbliżającego się głosowania. Komentarze zgłaszane za pośrednictwem najpopularniejszych serwisów social media i nie wymagają dokonywania dodatkowych rejestracji ani udostępniania swoich danych osobowych!

jakO tym, które miasto otrzyma zaszczytny tytuł Najpiękniej Ukwieconego, a także atrakcyjne nagrody rzeczowe, zadecydują internauci podczas głosowania na blogu, które wystartuje już 1 sierpnia. Wraz z tym dniem pod każdą z kolejnych galerii pojawi się przycisk umożliwiający wsparcie danego uczestnika. Jeden użytkownik Internetu może oddać tylko jeden głos na konkretne miasto.

ZGLOSZENIA START

Które z polskich miast zostanie wyróżnione mianem najpiękniejszego i przejdzie do historii plebiscytu? Dowiemy się już 30 sierpnia!

Nadal czekamy na zgłoszenia kolejnych uczestników – zachęcamy do nadsyłania zdjęć ukwieconych miast pod adres konkurs@terra-pl.eu  lub skorzystania z formularza kontaktowego dostępnego z lewej strony.

Przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody – zarówno dla miast, jak i autorów zdjęć!

Patronem medialnym plebiscytu Terra Flower Tower jest magazyn Slow Life Food & Garden.

Kliknij tutaj, by przejść do plebiscytu

Kliknij tutaj, by przejść do regulaminu edycji 2016

Kliknij tutaj, by zobaczyć galerię zgłoszeń z edycji 2015

Zapisz